Головна Політакценти Свободівка на камери порізала “шубу з бабуїна” яку купила в Тернополі

Свободівка на камери порізала “шубу з бабуїна” яку купила в Тернополі

20140512190856Ірина Сех, голова Львівської ОДА й нардеп від “Свободи”, привселюдно намагалася пошматувати ножицями власну шубу, яку за її ж словами купила за дві тисячі в одному з тернопільських магазинів – повідомляє Експрес

Вдатися до такого кроку посадовець вирішила після повідомлень у соцмережах із закликом прийти сьогодні на акцію протесту проти Сех.

Основною вимогою пікетувальників, учасників громадських формувань та організацій Львова (Дорожній контроль, Автономний опір), було припинення пані Сех суміщати посаду очільниці області й депутатського мандату.

Серед іншого у соцмережах активісти пригадали пані Сех й інші “грішки”: про “лісовий” бізнес її родини, шопінг за кордоном та шубу з натурального хутра.

Це вельми обурило посадовця. Насамперед вона спростувала свою причетність до “кришування” масових вирубок лісів в області. Згодом представила всім два власні паспорти — дипломатичний та закордонний — і запропонувала знайти там відповідні відмітки про поїздку до Австрії.

А після цього пані Сех витягнула з поліетиленового пакета власну шубу й запропонувала на дотик визначити, “з якого бабуїна” цей виріб. Вона запевнила, що верхній одяг придбала в одному з тернопільських магазинів і що шуба коштувала в межах 2 тисяч гривень.

Після того “свободівка” взяла ножиці, аби відрізати клаптик тканини і скерувати його на експертизу. Представники ЗМІ попросили її цього не робити, натомість порадили віддати виріб бідним.

Додамо, ці атракції тривали щонайменше 20 хвидин. Увесь цей час пані Сех зволікала з відповіддю на основне питання — коли вона перестане порушувати закон, суміщаючи дві посади.

Нагадаємо, сьогодні біля Львівської ОДА відбувся пікет проти посадовця-сумісника Ірини Сех. На протестувальників напали прихильники ВО “Свобода”, які вийшли на захист лідерки обласного осередку партії.

Сама Ірина Сех спростувала інформацію про те, що антиакція за участі її прихильників організована. “Якби акція була організована, тут були б тисячі людей”, — впевнена голова ЛОДА.

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here