Головна Політакценти «Свобода йде на розвал країни, щоб зберегти 15 голів сільських рад»…. і...

«Свобода йде на розвал країни, щоб зберегти 15 голів сільських рад»…. і Сергія Надала

nadal_tagnСьогодні терористичним актом під Верховною радою ВО Свобода фактично розпочала передвиборчу кампанію на виборах до місцевих рад, які відбудуться 26 жовтня.

Як влучно зауважив Юрій Луценко «Свобода йде на розвал країни, щоб зберегти 15 голів сільських рад», а Арсен Аваков прямо звинуватив Тягнибока та Свободу у заворушеннях під парламентом.

Справді, видимої причини «Дня гніву», окрім ефектного початку передвиборчої кампанії не було, адже зміни до конституції голосувалися лише в першому читанні, що не гарантує їх прийняття конституційною більшістю на наступній сесії, та «особливий статус» Донецької та Луганської області про які кричать свободівці закріплені в окремому законі та вже давно діють.

Ще однією темою яку піднімали перед вибухом гранати свободівці – децентралізація, яку на Тернопільщині на угоду ВО Свободи та міського  голови Тернополя Сергія Надала тормозять депутати і на це є ряд вагомих для Надала причин – чим гірше в області, тим Сергію Віталійовичу краще. І друга – жодне село навколо Тернополя не хоче приєднуватися до обласного центру, бо при апетитові свободівця села втратять за п’ять років усі можливі землі.

Цікаво, як буде оправдовувати дії Тягнибока і Свободи міський голова Тернополя Сергій Надал, якого відкрито називають одним із спонсорів ВО Свободи. Чи надалі буде накидатися на Арсена Авакова, як у випадку із затриманням Камінського на хабарі буде кричати про помсту, чи буде сидіти і відмочуватися бо на і так підмочений імідж Сергія Віталійовича «вибуховий» початок виборів зовсім не на руку.

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Вони на все здатні ради влади і грошей яких вона може принести!
    Надал вже знає і заробив на цьому не мало мільйонів доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here