Головна Політакценти Свобода йде на вибори і вже має список

Свобода йде на вибори і вже має список

10376903_846084332092556_4562195452949603891_nСьогодні 5 вересня 2014 року відбувся ХХІХ З’їзд Всеукраїнського об’єднання «Свобода» на якому Тернопільщину представляла Марія Чашка (очевидно за старшу). За рішенням Політради партії зібрання відбуватиметься у два етапи. Під час першого етапу делегати ухвалили рішення про участь «Свободи» у позачергових виборах до Верховної Ради України, які відбудуться 26 жовтня 2014 року. Відповідне рішення ухвалено одностайно.

«Свобода» попередньо вже має кандидатів як по списку, так і у всіх 225 округах. Список формується фактично за процедурою пропорційної системи із відкритими списками. Усі обласні організації під час місцевих конференцій провели такий собі внутрішній праймеріз і подали на розгляд З’їзду списки із рейтингами кандидатів. На основі них і буде утворено список ВО «Свобода» на позачергових виборах ВРУ», – повідомив Олег Тягнибок.

“Ми не виключаємо можливости входження до нашого списку представників инших політичних сил, однак лише ідеологічно близьких – націоналістів. Перемовини триватимуть не довго, бо до останнього дня висування кандидатів уже залишилося не так багато часу”, – зазначив лідер «Свободи».
Зазначимо, що другий етап З’їзду Всеукраїнського об’єднання «Свобода» відбудеться наступного тижня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here