Головна Політакценти Свобода втрачає підтримку

Свобода втрачає підтримку

Свобода

СвободаРейтинг партії, яка рік тому стала лідером на місцевих виборах у Тернополі, помітно впав. Про це свідчать дані опитування Центру моніторингу громадської думки «Софія», проведеного у жовтні 2011-го. Якщо на момент виборів кількість прихильників «Свободи» у Тернополі дорівнювала 27-ми відсоткам, то після року їхнього правління в місті позначка опустилася до 15-ти цілих двох десятих відсотків.Повідомляє ІНТБ
Пояснюють таке падіння рейтингу по-різному. Серед версій фахівців – невміння вирішувати буденні господарські питання, а також перехід прибічників партії на сторону інших політичних сил. Натомість у минулотижневій тернопільській пресі зниження рейтингу пов’язують зі скандальними подіями в медичній, освітній, транспортній та житлово-комунальній галузях Тернополя. Серед них: закриття поліклінік, спроби реформування 3-ї лікарні, шкіл у Пронятині та Кутківцях, зміни керівників навчальних закладів, виселення школи допризовної підготовки, знищення калинового бескиду, безкоштовна оренда Палацу Спорту танцювальним клубом «Мальви», примусові відпустки освітян за свій рахунок, страйки перевізників, підвищення тарифів за проїзд і комунпослуги, заборона на індивідуальне опалення та відсутність гучнообіцяного місця для вивезення сміття. Але кому краще оцінювати діяльність влади Тернополя, як не мешканцям цього міста? Тому журналісти телеканалу ІНТБ поцікавилися, чи помітили громадяни зрушення в житті обласного центру за останній рік.
Журналісти запитали: «Чи задоволені ви діяльністю сьогоднішньої міської ради в Тернополі?»
Люди відповідали по-різному:
– «Скажем, не зовсім. Дороги – препаршиві. Хоча місцями ремонтують, а так – не зовсім. Ну і решта ще є багато таких питань, но я просто не можу висловитися в даний час».
– «Ні, не задоволений».
– «Щоб наше місто було європейське, ще треба багато зробити. Але… Хай би робили щось краще».
– «Та якось нічого не помінялося. Як було, так і лишилося. Дороги не ремонтують, все розвалюється. Нічого нового».
– «Я не беруся аналізувати, бо я від них далеко».
– «Нє, не задоволений. Та бо влада, то є не влада. Бо зараз, рахуйте, подорожчання продуктів пішло, а зарплату – жити невозможно просто. Якщо би підняли зарплату, тоді можна було би щось думати. А так – поміняли владу, а всьо те саме, нічого не помінялося».
– «Чесно кажучи, нічого позитивного не помітила. Ну негативного, в принципі, так само. Тобто взагалі ніяких змін не помітила, що от рік працюють і нічого не можу сказати, щоб щось змінилося на краще».
Помічають тернополяни і виконані обіцянки міського керівництва, зокрема тротуар із підігрівом.
До речі, рейтинг «Свободи» впав і в сусідньому Львові, де партія також здобула більшість, а саме 25 відсотків голосів, на місцевих виборах. Хоча в «місті Лева» Всеукраїнське об’єднання навпаки скасувало тарифи, пояснюючи це благом для мешканців.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here