Головна Політакценти Роботою Кличка на посаді мера задоволені майже 70% киян та дві третини...

Роботою Кличка на посаді мера задоволені майже 70% киян та дві третини переселенців, – опитування «Рейтингу»

За останній рік ставлення киян до роботи міської влади значно покращилося.  Зокрема, понад дві третини киян задоволені діяльністю мера столиці Віталія Кличка. Про це йдеться у дослідженні соціологічної групи «Рейтинг».

«За останній рік оцінки діяльності місцевої влади, соціальних та комунальних служб серед киян значно покращилися. Зокрема діяльністю міського голови Києва Віталія Кличка задоволені 68%. Комунальними службами Києва задоволені майже 70% місцевих мешканців. Діяльністю громадського транспорту задоволені більше 80% киян», – йдеться у повідомленні групи «Рейтинг».

Це найвища оцінка діяльності міської влади за останні 5 років.

Приміром, у 2019 році роботу комунальних служб схвально оцінювали лише 23% киян (зараз – 69%), роботу громадського транспорту – 43% (сьогодні – 78%).

Серед переселенців, які зараз мешкають у Києві, 65% відповіли, що задоволені діяльністю мера Києва. Роботою комунальних служб задоволені 83% ВПО, а роботою міського транспорту – 86%.

Роботою соціальних служб задоволені більше половини опитаних киян. Серед переселенців таких більше 80%.

Порівняльне дослідження «Настрої киян та переселенців»  проводилося з 16 по 27 лютого серед мешканців Києва та переселенців, які приїхали у місто, від 18 років і старше, методом інтерв’ю face-to- face. Було опитано 800 киян та 800 переселенців. Вибірка репрезентативна за віком і статтю. Статистична похибка не більше 3,5%.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here