Головна Політакценти Рейтинг Партії регіонів щотижня втрачає 3 %

Рейтинг Партії регіонів щотижня втрачає 3 %

Партія регіонів

Партія регіонівЯкби парламентські вибори відбулися до 20 квітня, до Ради потрапили б 4 політичні сили. Про це свідчить соціологічне опитування, проведене Центром імені Разумкова.
Респондентів запитали, за кого б вони проголосували, якби найближчим часом проходили парламентські вибори, на яких “Батьківщина” і “Фронт змін” висунули б спільний список під назвою “Батьківщина”. За результатами опитування 5% бар’єр подолали б “Батьківщина”, яку готові підтримати 19,6% опитаних, ПР – 16,6%, “УДАР” – 8,5%, КПУ – 5,5%.

Решта потенційних учасників виборів набрали б менш як 5% голосів виборців. 19,5% респондентів не збираються йти на вибори, а 15% не змогли відповісти.

Опитування проводилося з 14 по 19 квітня, у його рамках були опитані 2 008 респондентів старше 18 років, які проживають у всіх областях України. Теоретична похибка вибірки не перевищує 2,3%.

Нагадаємо, відповідно до опитування, проведеного з 30 березня по 4 квітня Центром Разумкова разом з фондом “Демократичні ініціативи” ПР підтримали б 19,5% опитаних, “Батьківщину” – 13,5%, “Фронт змін” – 9,5%, “УДАР” – 7,4%, КПУ – 4,4%.

Раніше повідомлялося, що за даними соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології у лютому, 5% прохідний бар’єр подолали б чотири партії: ПР – 16,5%, ВО “Батькiвщина” – 14%, “Фронт змiн” – 7,9%, КПУ – 5,7%.

Українські новини

4 КОМЕНТАРІ

 1. ПР вже давно втратила довіру свідомих громадян,тому недивно,що рейтинги падають і вони самі це добре розуміють!Щодо опозиційних сил,то рішення УДАРу йти самостійно дає позитивний результат.

 2. Мнений много, а жизнь покажет. Думаю, что Виталий Кличко это лидер, которого нашей стране давно не хватало. Его сила, нрав и собранность дает всем понять, что он будет бороться за справедливость до конца.

 3. Страхітливо, наскільки безграмотно коментують результати соціологічних досліджень. Ну треба ж хоч тріщки з’ясовувати що то за дані й як вони отримані!

  І треба відрізняти, де рейтинг від всіх опитаних, а де рейтинг від тих, що мають намір проголосувати. І потрібно враховувати, коли міряється одна Батьківщина (як в другому згаданому опитуванні ЦР) а коли Батьківщина разом із Фронтом змін (як у першому). Инакше ж казна що виходить! Невже це не ясно!

 4. Настала пора, коли кожен із нас
  Постав перед вибором часу:
  До влади прийшли бандюки й брехуни,
  Наперсточники й свинопаси.
  Убий ананаса !!!.

  Здолали державу і склали до ніг,
  П’ючи нашу кров як вампіри,
  А їхній пахан, ледь прибитий яйцем,
  Веде нас до прірви.
  Убий ананаса !!!

  Бандитом він був і бандитом зоставсь
  Тепер уже вищого класу.
  Бо вже не шапки, а мільйони краде –
  Убий ананаса.

  За те що Вкраїну продав ворогам
  І заповіти Тараса,
  Привів табачню і московських попів –
  Убий ананаса.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here