Головна Політакценти Регіонал який курував антимайдан очолить “новий” політичний проект

Регіонал який курував антимайдан очолить “новий” політичний проект

baranovКостянтин Баранов регіонал, член фракції Партії регіонів у Тернопільскій міській раді, куратор Антимайдану постав в амплуа координатора нового політичного проекту на Тернопільщині.

«До нової партії повинні увійти люди, які вміють працювати і знають що таке труднощі, як їх можна здолати. У лавах партії я бачу людей, які прагнуть системних перебудов та створення нової економіки. Ми запрошуємо до своєї команди всіх успішних підприємців, роботодавців, експертів, депутатів всіх рівнів, досвідчених управлінців позапартійних активістів та представників громадськості. Є лише декілька обмежень – це не можуть бути люди, до яких є доведені факти корупції, люди які раніше притягувались до кримінальної відповідальності, радикально налаштовані люди та особи які всякими способами намагаються роз’єднати країну.
Партія ставить перед собою завдання залучити якомога більше молодих і активних людей. Останні події показали, що основним рушієм змін є молодь, яка має бажання навчатись та працювати в якісно новій державі. Тому, ми запроваджуємо абсолютно нові підходи у розбудові партії за кращими зразками європейського парламентаризму, а також застосовуватимемо сучасні засоби внутріпартійних комунікацій за допомогою інтерактивної платформи, соціальних мереж тощо» – резюмував К. Баранов газеті Свобода.

 

 

1 коментар

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here