Головна Політакценти Регіонали хочуть віддати Почаївську святиню московським попам

Регіонали хочуть віддати Почаївську святиню московським попам

почаївська лавраВерховна рада знову повернулася до питання приватизації Почаївської лаври, 23 липня, до Серкретаріату парламенту внесено Проект постанови 4271а-1 «Про відновлення права власності та повернення комплексу будівель (споруд) Почаївської Свято-Успенської Лаври її законному власнику – релігійній громаді чоловічого монастиря Почаївської Свято-Успенської Лаври». Що прикметно, що в час коли в Україні йде боротьба з московської навалою, група депутатів (Мірошниченко Ю.Р., Шенцев Д.О. , Шипко А.Ф., Пехов В.А., Смітюх Г.Є., Тедеєв Е.С. ), хоч і регіоналів, та все ж Українського парламенту, хочуть віддати Українську святиню, історико-культурну пам’ятку московському патріархату УПЦ, священнослужителі якого переховували в стінах храмів терористів на Донеччині.

Проект постанови пройшов погодження в комітетах Верховної Ради, зокрема: Комітеті з питань культури і духовності (очолює «заукраїнець» Вячеслав Кириленко), Комітеті з питань бюджету (очолює Євгеній Гєллєр, ставленик Рината Ахметова) та Комітеті з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією (очолює «ударівець» Віктор Чумак). Як не дивно, але питання щодо власника Почаївської Лаври поставало вже неодноразово, однак воно завжди супроводжувалося публічними дискусіями і протистоянням між депутатами-опонентами. Цього ж разу рішення ухвалюється «по тихому».

Нетипово успішне погодження в комітетах проекту пов’язують із візитами у столицю настоятеля Почаївської Свято-Успенської лаври митрополита Володимира. Так, особи з числа оточення голів депутатських фракцій стверджують, що, перебуваючи у Києві протягом 21-23 липня, митрополит провів низку зустрічей із народними обранцями та представниками впливових політичних кіл з якими встановлював домовленості щодо лобіювання вищезазначеного законопроекту.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here