Головна Політакценти Регіонали масово дистанціються від партії

Регіонали масово дистанціються від партії

Партія регіонів

Партія регіонівУ Луганську «регіонали» намагаються відмежуватися від своєї партії, розміщуючи білборди без символіки Партії регіонів, заявив перший секретар Луганського обкому КПУ Спиридон Кілінкаров, повідомляє прес-служба партії, повідомляє nbnews.com.ua

«Сьогодні в Луганську вже активно йде підготовка до виборів. Частина людей вже розвішують свою рекламу, виступають по телебаченню, і при цьому якимось дивним чином намагаються відмежуватися від бренду партії. Всі білборди, які висять у місті, – без логотипів партії, хоча всі вони є членами Партії регіонів », – сказав народний депутат.

Комуніст вважає, що це свідчить про те, що кандидати в нардепи вирішують для себе головну стратегічну задачу – потрапити в парламент.

Крім того, підкреслив парламентарій, це свідчить про те, що вони розуміють, що в Луганській області політична ситуація не порівнянна з 2004, 2007 роком, коли агітаторам Партії регіонів радо відкривали двері.

«Тому вони намагаються відмежуватися від партії, показати, що вони – люди з абсолютно новими підходами. Тобто вони хочуть залишити весь негатив осторонь, і все почати з чистого аркуша. Для Партії регіонів це означає те, що активною агітаційної роботи з боку кандидатів не буде », – вважає політик.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here