Регіонали масово дистанціються від партії
Партія регіонівУ Луганську «регіонали» намагаються відмежуватися від своєї партії, розміщуючи білборди без символіки Партії регіонів, заявив перший секретар Луганського обкому КПУ Спиридон Кілінкаров, повідомляє прес-служба партії, повідомляє nbnews.com.ua
«Сьогодні в Луганську вже активно йде підготовка до виборів. Частина людей вже розвішують свою рекламу, виступають по телебаченню, і при цьому якимось дивним чином намагаються відмежуватися від бренду партії. Всі білборди, які висять у місті, – без логотипів партії, хоча всі вони є членами Партії регіонів », – сказав народний депутат.

Комуніст вважає, що це свідчить про те, що кандидати в нардепи вирішують для себе головну стратегічну задачу – потрапити в парламент.

Крім того, підкреслив парламентарій, це свідчить про те, що вони розуміють, що в Луганській області політична ситуація не порівнянна з 2004, 2007 роком, коли агітаторам Партії регіонів радо відкривали двері.

«Тому вони намагаються відмежуватися від партії, показати, що вони – люди з абсолютно новими підходами. Тобто вони хочуть залишити весь негатив осторонь, і все почати з чистого аркуша. Для Партії регіонів це означає те, що активною агітаційної роботи з боку кандидатів не буде », – вважає політик.
Категорії: Політакценти

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: