Головна Політакценти Радикали хабарники називають Мосійчука “совістю нації”

Радикали хабарники називають Мосійчука “совістю нації”

image17 вересня в українській політиці стало доволі цікавим днем. Вчора в стінах Верховної ради затримали народного депутата Ігора Мосійчука на хабарі 100 тисяч, який він отримав за сприяння в отриманні в оренду кар’єрів.

Сьогодні, суд щодо нардепа Ігоря Мосійчука затримується.

Екс-нардепу ще не вручили клопотання про запобіжний захід. За інформацією джерел в РПЛ, клопотання має бути вручено протягом декількох годин, і засідання суду, можливо, почнеться після 12:00.

Фракція РПЛ з приводу затримання депутата хабарника зробила заяву в якій йдетьться:

“Фракція Радикальної партії безумовно категорично засуджує корупцію, хабарництво та злочинну діяльність високопосадовців, кого б це не стосувалося. І якщо наш колега по фракції Ігор Мосійчук дійсно здійснив злочин, він має понести за це передбачену законом відповідальність. Однак, якщо правда дійсно на боці Порошенка, Шокіна і Гройсмана і влада має неспростовні докази, а не здійснює цинічну провокацію та грубу фальсифікацію для дискредитації політичних опонентів, то чому вона діє у такий зухвалий протизаконний антиконституційний спосіб? Чому нехтує азами верховенства права та демократичної процедури?”

Місцеві ж радикала дожилися до того, що називають корупціонера та хама “совістю нації”. Так коментує затримання однопартійця Святослав Півторак. “Дожилися… Ігоря Мосійчука якого без перебільшення називають совістю нації хочуть засудити. Не дозволимо! Усі на Київ”.

Та нічого дивного, адже екс-головний радикал Півторак Тернопільщини і сам не проти “поставити на свій кусок хліба чужий кусок масла і трохи ікри” та є героєм кримінальних проваджень пов’язаних із корупцією.

А куратор Тернопільщини від РПЛ Юрій Чижмарь про інцидент з однопартійцем Мосійчуком взагалі мовчить бо ні підтримати, ні засудити. Адже, за Юрієм Чижмарем із часів очолювання Тернопільщини тягнеться слава ласого до грошей чиновника, який зумів заробити чималі гроші на людському горі – під час повені 2008 року.

Виникає закономірне питання як нині РПЛ засуджує хабарництво, корупцію і злочинну діяльність високопосадовців маючи в своєму партійному керівництві людей за якими тягнеться шлейф того самого хабарництва і злочинної діяльності?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here