Головна Політакценти Президент України Володимир Зеленський побував на відремонтованому шляхопроводі неподалік села Воля

Президент України Володимир Зеленський побував на відремонтованому шляхопроводі неподалік села Воля

Глава держави ознайомився з процесом ремонту автошляхів Тернопільської області державного та місцевого значення. Зокрема, оглянув ключовий об’єкт “Великого будівництва” у цьому році – трасу М-19 Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече. Дорога є найдовшою транспортною артерією регіону і перетинає його з півночі на південь. Вона є частиною європейського коридору Е-85. Протяжність М-19 у області становить 212,5 км. Більшу її частину, 145 км, оновлюють у цьому році.

Як доповів Президенту керівник Укравтодору Олександр Кубраков, у цьому році на Тернопільщині оновлюють 162,1 км автошляхів державного значення. Це вдесятеро більше, ніж минулого року.

«У Тернопільській області в сфері будівництва нових доріг реалізуються проєкти будівництва І черги об’їзної автомобільної дороги м. Тернопіль (північно-східна ділянка), транспортної розв’язки та будівництва обходу міста Теребовля. Так, частину обходу Теребовлі ми можемо побачити з шляхопроводу, на якому знаходимося. Ця дорога є пострадянським довгобудом. Відновлення будівництва обходу Теребовлі покращить економічні, екологічні та соціальні показники як міста Теребовля, так і регіону в цілому. На даний час відбувається процедура закупівлі робіт з виготовлення проєкту будівництва обходу Теребовлі, а саме 19,1 кілометра автошляху і 4 мостових переходів. Щодо другої дороги, то північнно-східний обхід міста Тернопіль з транспортною розв’язкою передбачено збудувати на кошти Міжнародних фінансових організацій. Ця дорога з’єднає автошляхи М-19 та М-12 та звільнить обласний центр від транзитного транспорту,» – зазначив Олександр Кубраков.