Головна Політакценти Предвиборний штаб регонів очолить Тігіпко і Гоч?

Предвиборний штаб регонів очолить Тігіпко і Гоч?

Партія регіонів

Партія регіонівПередвиборний штаб Партії регіонів на виборах Верховної Ради в 2012 році можуть очолити голова фракції ПР у Раді Олександр Єфремов або віце-прем’єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко.

Про це сказав Секретар Ради національної безпеки і оборони Андрій Клюєв в інтерв’ю «Инвест газете», передає ЛБ

«Можливо, Олександр Єфремов. Якщо Сергій Тігіпко об’єднається з ПР, можливо і він. Вони обидва вже мають досвід у цьому питанні », – зазначив Клюєв.

Секретар РНБО підкреслив, що не буде займатися передвиборчою кампанією партії ні в якій формі.

«Це несумісно з моєю нинішньою посадою секретаря РНБО. Якщо я вирішу балотуватися в парламент, то візьму відпустку для участі у виборчій кампанії », – сказав він.

При цьому Клюєв додав, що зовсім недавно почав роботу в РНБО і йому цікаво їй займатися, цікавіше навіть, ніж на попередній посаді в Кабінеті міністрів.

Нагадаємо, 14 лютого 2012 року Президент Віктор Янукович призначив Клюєва секретарем РНБО і пізніше виключив можливість того, що він буде керувати предвибрним штабом партії.

Як відомо, в кінці 2011 року ПР призначила главою виборчого штабу на виборах Ради Клюєва, який на той час займав посаду першого віце-прем’єр-міністра, міністра економічного розвитку і торгівлі.

Нагадаємо, що передвиборчий штаб ПР  в Тернопільській області імовірно очолить досвідчений в питаннях виборів Петро Гоч, хоча є інформація, що при очолюванні всеукраїнського штабу Тігіпком,  штаб може очолити і Юрій Желіховський.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here