Право розпуску рад – це необхідний запобіжник від сепаратизму
IMG_8571Президентські реформи, а зокрема питання децентралізації, обговорили під час «круглого столу», що відбувся з ініціативи ТОО ПП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» 4 вересня,  у Тернополі. Громадські активісти, історики, представники підприємницького,  волонтерського, благодійного секторів зібралися, аби з’ясувати, чим  насправді  є децентралізація – загрозою чи «рятівним колом» для держави.
За словами голови ГО «Міщанське братство», члена партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» Юрія Войтовича, право розпуску рад – це необхідний запобіжник від сепаратизму.

«Критикувати його може або прихований федераліст, або той, хто не читав законопроекту. Право розпуску рад отримує не Президент, а спільно Президент, Верховна Рада та Конституційний суд, які задіяні в процедурі розпуску, оцінки законності рішення та призначення дострокових виборів не пізніше, ніж за 120 днів. Щодо префектів, вони мають право поставити питання розпуску місцевих рад лише у випадку, якщо такі рішення загрожують суверенітету країни, тобто мають сепаратистський характер»,- розповів Юрій Войтович.
Категорії: Політакценти

Теги: ,,

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: