Головна Політакценти “Правиця” не перешкоджатиме КОДу на словах, а на ділі?

“Правиця” не перешкоджатиме КОДу на словах, а на ділі?

Чи стане об’єднання патріотичних партій альтернативою КОДУ, чи «відтягне» голоси «правиця» від об’єднання Батьківщини, ФЗ і можливо Свободи. На ці питання довелося відповідати народному депутату від УНП, Я. Джоджику в ході чергового засідання Тернопільського прес-клубу.

«Йдуть потужні консультації, які вже на завершальному етапі про створення «правого» об’єднання політичних сил у складі Конгресу українських націоналістів, УНП, Нашої України, УРП «Собор». Ці переговори знаходяться на завершальному етапі. Тому по їх завершенні можна щось конкретніше говорити», про це на прес-конференції заявив лідер УНП у Тернопільській області Ярослав Джоджик.

Звичайно при ситуації, коли патріотичні – опозиційні сили об’єднуються в КОД, об’єднання «правиці» виглядає альтернативою КОДУ. Однак, народний депутат Ярослав Джоджик запевняє, що всі дії «правиця» буде координувати з КОДом. Однак на практиці хто його зна. Адже ці партії мають спільне, з ВО Свобода в більшій мірі, і іншими політичними силами, які входять в КОД в меншій мірі, електоральне поле. Отже, чим більше націоналістів і опозиціонерів буде йти по одному мажоритарному окрузі тим більша імовірність розпоршення голосів в різні «купки», і менша імовірність виграти опозицією мажоритарку. Найбільше це буде впливати на голоси у Тернопільській області.

 

3 КОМЕНТАРІ

  1. Якби не ця зрадлива УНП,яка спочатку розколола РУХ,довела до хвороб Чорновола,підслуговувалася та продовжує це робити всім,хто біля корита.Проїдьтеся по Тернопільських радах і подивіться,як ці “націоналісти”,прислуговують ПР.Вони готові навіть дупи лизати лиш би попасти в ВР,на посади.Чи було чути про Джоджика,Болещука,а тепер перед виборами зашевелилися змії продажні…

  2. Нашому виборцю давно час зрозуміти,що за красивими словами УНП,про українство не має нічого крім вигоди та піару…

  3. Той Джоджик, то нечисть і наплодило такого ж Болєщука-гнати геть!!! Вже накрали. Морда Джоджика вже з свого Тв4 не злазить, а Болєщук стільки накрав, що данину в Київ везе- хочуть будь яким дивом попасти в ВР. Вони-це ЗЛО Тернополя!!!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here