Головна Політакценти “Правий сектор” пообіцяв звільняти заарештованих активістів всіма можливими способами (відео)

“Правий сектор” пообіцяв звільняти заарештованих активістів всіма можливими способами (відео)

злочинДо негайного поновлення перемов іще до нового зібрання парламенту закликає владу та опозицію «Правий сектор» – передає 5 канал

Лідер руху Дмитро Ярош вимагає від влади звільнити усіх політв’язнів без жодних умов. Якщо цього не зроблять – у «Правому секторі» пообіцяли звільняти заарештованих активістів усіма методами, і не лише конституційними.

Дмитро Ярош, лідер об’єднання «Правий сектор»: «У зв’язку з тим, що влада та опозиція не досягають ніяких домовленостей по врегулюванню ситуації в державі і підводять країну на межу війни, ми, представники Майдану… звертаємося з вимогою до влади і до опозиції до початку чергової сесії Верховної Ради України поновити переговорний процес. Ми будемо адекватно відповідати на ситуацію. Якщо будуть у нас певні можливості – будемо звільняти наших людей в будь-який інший спосіб, не тільки конституційний».

Лідери опозиційних фракцій раніше заявили: Майдан не буде виконувати вимоги, висунуті владою для набуття чинності закону «про амністію» для учасників акцій протесту. А саме – звільнення адмінбудівель. Перемир’я на вулиці Грушевського триває з 26 січня, після сутичок біля Українського дому.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here