Головна Політакценти По скільки тисяч “зелених” тернопільські регіонали здали в “общак”?

По скільки тисяч “зелених” тернопільські регіонали здали в “общак”?

prДепутатів місцевих рад партійні вожді Партії регіонів змушують здавати в «общак» по 50 тисяч доларів США, а депутатів ВР по 200 тисяч «зелених». Після новорічних свят депутатів попросили скинутися знову. Партія регіонів готує переворот. Про це виданню elise.com.ua повідомив депутат міської ради Дніпропетровська від політичної сили.

«Партія Регіонів на правах анонімності попросила донести до громадян наступну інформацію:«Шановні громадяни! У Партії регіонів теж є люди. Так, звичайно, в наших рядах більшість бізнесменів з кримінальним минулим, які просто захищають свій бізнес через депутатство, але є й такі, хто вірив у слова Януковича, коли він говорив: «гроші грошима, але для держави повинні працювати».

Виявилося, що це підступна брехня. Хочу Вам сказати, що навіть ті, що прийшли в Партію заради бізнесу, ненавидять Януковича. Ми за один місяць витратили стільки грошей, скільки не заробили за чотири роки. Він змусив кожного депутат ПР скинути на «общак» спочатку по $ 200. 000 депутатів ВРУ і по 50.00 депутатів міських рад. Я віддав ледь не останні гроші, які зберігалися в будинку. Хтось із моїх колег справді позичив ці гроші, оскільки кожному з нас особисто погрожували в’язницею.

За моєю інформацією, невдоволення депутатів діями Януковича досягає піку, оскільки кілька днів тому нам знову сказали скидатися. Народ! Якщо ви дотисне його ззовні, ми обіцяємо зробити партійний переворот. Вже є складений план . Нас багато. Ми зробимо переворот за кілька годин, тільки б знати, що народ дотиснув його!», – пише у своєму зверненні депутат, ім’я якого видання пообіцяло не публікувати за мотивами безпеки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here