Головна Політакценти Політики розповіли про “тушкованих” кандидатів під соусом влади

Політики розповіли про “тушкованих” кандидатів під соусом влади

Сьогодні в Тернопільському прес-клубі відбулося чергове засідання присвячене розподілу округів в Тернопільській області.

Майже всі присутні представники політичних сил, а саме Олексій Кайда (Свобода), Михайло Головко (Свобода), Ярослав Джоджик (УНП), Юрій Юрик (Фронт змін) та Ігор Яворський (УДАР) висловили одностайну позицію щодо того, що нашій області притаманне голосування за демократичні сили. Однак виникає тоді виникає питання чому ж леймотивом виступів є «нарізка» під провладних кандидатів, якщо такі впевнені у своїх силах представники опозиції.

Зокрема Олексій Кайда заявив, що «Відбулася саме «нарізка», а не розподіл округів, і таке відбувається вже 20 років за незалежної України. Який принцип нарізки. Що влада хоче з цього висмоктати – адмінресурс. В округах задіють «господарників», які вже є готовими «тушками». Спочатку вони були незалежні, а потім стануть залежними від влади».

УДАРівець, Ігор Яворський проти розподілу області нічого не має, адже за його словами треба йти і вигравати, не зважаючи ні на що.

Михайло Головко, як завжди був різкий в оцінках і зауважив, що Партія регіонів розуміє що політичний банкрут і жоден з її представників не пройде. Тому вони придумали ідею самовисування, і будуть висуватися «господарниками», які є «аполітичними» і будуть проходити як незалежні, а потім ураз стануть «залежними» від влади.

Юрій Юрик придумав «панацею» для цих виборів «просвітницьку» роботу серед виборців та звичайно узгодити єдиних опозиційних кандидатів.

Хочемо відзначти, що такий розподіл області найбільш не вигідний для тих кандидатів, які вже почали «роботу на окрузі», і опиралися на іншу схему розподілу, а тепер, змушені змінювати в тому числі і тактику ведення кампанії через зміну меж і відповідно електоральних настроїв населення. Тож, фальшстартники на даний момент найбільше постраждали від «нарізаної» мажоритарки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here