Головна Політакценти Повістка загиблому герою справа політична?

Повістка загиблому герою справа політична?

11902594_1481667482153398_2897714517017213165_nВчора, 13 серпня тернопільський інтернет-простір облетіла звістка про те, що загиблому Герою України Андрію Юркевичу принесли повістку. Вдова не потребує вибачень, а просить лише щоб більше ніколи і ні з ким таке не повторювалося, а військовий комісар Тернопільської області – вважає цей трафунок політикою та вже призначив службове розлідування.

«Моєму чоловікові вчора близько 11 години дня прийшла повістка. 5 вересня, практично через три тижні буде рік як його немає. Батько задзвонив до мене, бо за пропискою чоловіка прийшла повістка. Отакий випадок в нас трапився» – каже вдова Андрія Юркевича, – Мені вибачення не потрібне. Але я просто вимагаю, щоб таке більше не повторювалося, щоб ні батьки ні дружини не отримували повісток».

«Я вже призначив службове розслідування з даного приводу. Але ви повинні зрозуміти, що це комплексна іде помилка, не тільки військового комісаріату, але і дільниці оповіщення, яка подавала ці списки, яка безпосередньо здійснювала вручення цієї повістки. При чому, якщо ви бачите, абсолютно не знімаю відповідальність зі своїх підлеглих, але якщо ви побачите повістка вже була прикріплена до «Діла» степлером, десь видьорнута і далі нагло всунута в двері. Я вважаю, що це і «подопльовка» майбутнього, що нас  чекає. Почалась передвиборна кампанія і хтось на цьому хоче підіграти. Ще раз хочу нагадати, що військовий комісаріат не здійснює ніяких замовлень, тим більше політичних. Обіцяю, що службові особи в тому числі військового комісаріату будуть покарані» – наголосив Володимир Катинський.

Якій політичній силі вигідна ситуація з врученням повістки загиблому Володимир Катинський не озвучив, олнак не складно догадатися, що за оповіщення відповідальні органи місцевого самоврядування, в Тернополі – міська рада, де більшість і міський голова є свободівцями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here