Головна Політакценти Повалення Леніна надто схоже на співпрацю спецслужб зі “свободівцями”

Повалення Леніна надто схоже на співпрацю спецслужб зі “свободівцями”

lenin vpav (2)В офіційні й групі Євромайдан SOS повалення пам’ятника Леніну у Києві не відноситься до офіційних заходів Євромайдану. 

Однак депутати ВО Свобода взяли відповідальністьза цю акцію, яку провели молодики з закритими оличями і під вигуки “Слава нації!” і “Свободу не спинити!”

“Коли у 1990 році у Тернополі краном знімали пам’ятник Леніну, ми повертилися в автобусі зі святкування 500-ліття Запорізького козацтва. Тоді теж був піднесений настрій і дуже масовий захід. Коли Ленін завис у повітрі над постаментом, в салоні аплодували. Це був перший демонтаж Леніна у обласних центрах.

Тепер кілька питань. Тиждень тому пам’ятник Леніну охоронявся десятками міліцонерів. Де була охорона зараз? Руйнування пам’ятника тривало 20 хвилин. Міліція так і не з’явилася. Руйнування супроводжувалося купую візуальних спецефектів, розрахованих на відео- та фотокамери: графіті “Слава нації”, димові шашки та файери звідки не візьмись. Робилося все вночі – для тих самих спецефектів. Як тепер домовлятися з комуністами і як тримати єдність “монолітного” триголова опозиції – серед виборців Кличка багато хто не зрозуміє цього руйнування. Чому рішення про долю пам’ятника не залишили на розсуд міцевої громади? Провокації і насильство – чи не єдине в арсеналі влади. Багато постановочного, театру. Надто подібна ця акція на співпрацю спецслужб зі “свободівцями”” – коментує дані події експерт Володимир Кухар.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here