Головна Політакценти Побратими Тягнибока не будуть міняти голоси на гречку?

Побратими Тягнибока не будуть міняти голоси на гречку?

«Усунути від влади донецький кримінально-олігархічних клан, докорінно очистити владу, повернути Україну українцям та відродити і поширювати енергію українців-переможців, енергію господарів цієї землі – такі завдання ставить перед собою Всеукраїнське об’єднання «Свобода»». Про це заявив  Олег Тягнибок під час зустрічі з киянами 25 квітня 2012 року. Захід проходив у Будинку кіно, велика зала якого, розрахована на 670 місць, була вщерть заповнена охочими почути лідера націоналістів; ще близько півтори сотні людей стояли в проходах чи сиділи на підлозі.

Більш ніж тригодинна зустріч з українцями Києва стала підсумковим акордом понад двомісячного туру лідера «Свободи» Україною. За цей час Олег Тягнибок провів понад півсотні зустрічей з українцями в усіх без винятку областях України.

Спілкуючись із киянами, Олег Тягнибок зазначив: «Прокремлівський режим Януковича втратив будь-які шанси чесним шляхом здобути перемогу та утримати владу після майбутніх парламентських виборів. Завдання опозиції, об’єднаної у Комітеті опору диктатурі, – не лише зберегти і захистити результат народного волевиявлення, але й виробити стратегію першочергових кроків у наступному парламенті з метою усунути від влади чинний режим, ліквідувати наслідки його діяльності, здійснити першочергові кроки для встановлення соціальної та національної справедливості.

Це, передусім, Закон «Про імпічмент президента», який має чітко визначити процедуру імпічменту та негайно її розпочати. Автоматично першим рішенням нової Верховної Ради має бути висловлення недовіри уряду Азарова-Тігіпка і його відставка у повному складі. Крім того, необхідно ухвалити закони про заборону торгівлі землями сільськогосподарського призначення; про заборону приватизації стратегічних підприємств та повернення у державну власність незаконно приватизованих; про захист української мови – з обов’язковим іспитом з української мови для держслужбовців; про формування судової та правоохоронної систем на нових засадах, зокрема, використовуючи досвід Грузії; про державне визнання ОУН–УПА.

«Свобода» наполягає на необхідності ухвалення Податкового кодексу на таких засадах: низькі податки – для малого бізнесу, високі – для великого; податок на розкіш; скасування податку на україномовну продукцію. Потребує ухвалення також Виборчий кодекс, який передбачатиме заборону платної політичної реклами, пропорційну систему з відкритими виборчими списками, справедливий порядок формування комісій, унеможливлення фальсифікацій. І звісно ж, поза сумнівами, слід денонсувати Харківські угоди Мєдвєдєва–Януковича.

Уже тактикою є формат участі опозиції у виборах. Нинішня соціологія свідчить, що суспільство підтримує похід опозиції на вибори кількома ідеологічними колонами. За роки своєї діяльності «Свобода» сформувала запит на націоналізм. Наш виборець голосує за ідею, а не за особу, і націоналістичних виборців із кожним днем стає все більше. їх набагато більше, ніж ті 5,7% голосів, які «намалювала» нам соціологія. Фракція націоналістів у майбутньому парламенті – це запорука того, що в крані розпочнеться зміна системи влади, а не традиційна досі ротація людей при владі.

У мажоритарній складовій опозиція мусить погодити кандидатів у кожному окрузі. У цій частині виборів важливо не проміняти ідею на «гречку» і «цукор», чим активно займатимуться так званні «незалежні кандидати»».

Цікаво, що на виборах до Тернопільської міської ради  голоси “свободівці” скуповували по 300 гривень. Невже це і є ціна свободи?

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here