Головна Політакценти Побратими об’єднаються з пацанами?

Побратими об’єднаються з пацанами?

Задля об’єднання України “Свобода” готова… співпрацювати з Партією регіонів.

Про це заявив секретар Львівської міської ради, “свободівець” Василь Павлюк, повідомляє ЗІК.
Він наголосив, що задля об’єднання Сходу та Заходу вони будуть співпрацювати не лише з Партією регіонів, але й зі всіма, хто підтримуватиме цю мету, а також розбудову української держави.
“Є український народ, українська нація. Відповідно, ми живемо в одній державі, тому будемо її любити і співпрацювати разом. Якщо ж якісь політичні сили представлятимуть інтереси сусідніх держав – з ними ми ніколи працювати не будемо”, – зазначив політик.
“Я поважаю будь-яку людину, яка належить до тієї чи іншої нації, але є громадянином України і працює на благо нашої держави. До того ж, є її патріотом. Це мій побратим. Але, якщо навіть українець працюватиме на користь іншої країни – він буде ворогом”, – додав Павлюк.
Натомість, депутат Львівської міськради від фракції Партії регіонів Ігор Гладиш щодо питання про об’єднання країни зазначив: “Я думаю, що проблема роз’єднання між Сходом і Заходом надумана”. “І надумана досить давно. Я дуже часто їжджу Україною. І коли перебував на Сході, то зрозумів, як сильно там люблять нашу державу. Просто нам усім треба більше спілкуватися і подорожувати”, – додав він.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here