Головна Політакценти Петро Гоч очолив штаб кандидата в Президенти від ПР на Тернопільщині?

Петро Гоч очолив штаб кандидата в Президенти від ПР на Тернопільщині?

IMG_1844125 травня тернополяни будуть обирати президента України, у перегонах бере  участь 46 кандидатів, серед яких виринуло чимало регіоналів. Серед  них офіційно покликаний Партією Михайло Добкін , та самовисуванець Сергій Тігіпко в якого за даними різних соціологічних опитувань найвищий рейтинг.

У  Тернополі сезон виборів стартував набагато раніше офіційного висунення кандидатів, так 20 березня в Тернополі  появився екс-заступник голови ОДА, фактичний керівник Партії регіонів в тернопільській області  Петро Гоч, і не просто так з’явився, а для проведення зустрічей і консультацій.

Саме 20 березня  Петро Володимирович збирав усіх керівників відділів ОДА, які раніше йому підпорядкурвувалися на «робочу  нараду», хоча на той час він вже був офіційно звільнений з посади.

Як свідчать наші джерела, саме Петро Гоч очолив штаб Партії регіонів на Тернопільщині  на виборах Президента  і саме з цим була пов’язана зустріч із «гуманітаріями». Можна також припустити, також що кандидатом буде підтриманий з’їздом Михайло Добкін.

Як нам вдалося з’ясувати, інший поки що заступник голови Тернопільської ОДА Юрій Желіховський може очолити штаб Сергія Тігіпка на Тернопільщині, адже саме Желіховський увійшов до керівництва області за квотою Сильної  України Сергія Тігіпка внаслідок злиття ПР І СУ.

Отже, як воювали Гоч і Желіховський при Валентині Хоптяні, так і воюватимуть далі, але вже на передвиборчому фронті своїх кандидатів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here