Головна Політакценти Партія «Солідарність – БПП» представила свою команду на вибори

Партія «Солідарність – БПП» представила свою команду на вибори

195654768Вчора, 23 вересня, відбулася конференція Тернопільської територіальної  організації Партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність”, під час якої політична сила представила своїх кандидатів на місцеві вибори-2015.

У Президентській команді – політики, громадські активісти, волонтери, воїни АТО, письменники, вчителі, будівельники, молодіжні лідери, фермери та підприємці. Люди, які досягли успіху, добрі фахівці у своїх сферах та готові застосувати свій досвід і знання задля добробуду Тернопільщини.

DSC_0956

– Ми партія, яка відображає погляди більшості жителів нашої області, – зазначив голова Тернопільської територіальної організації Партії “Блок Петра Порошенка – Солідарність” Степан Барна – Ми не ховаємося за брендом, а показуємо свої обличчя і конкретні справи. Ми перша команда, яка по-справжньому бореться з корупцією, не продає посади і ставить за мету реальні зміни в області. Ми не займаємося демагогією, а робимо конкретні справи. Взяли на себе відповідальність за майбутнє Тернопільщини і крок за кроком робимо нашу область кращою. Ми наполегливо боремося з корупцією. Вже покарали двох депутатів облради, десятки депутатів районних рад і будемо це продовжувати, допоки не подолаємо це ганебне явище. Сьогодні для нас найважливіше – єдність та зберегти Україну.

Партія «Блок Петра Порошенка – Солідарність» – єдина політична сила, яка представила своїх кандидатів на всіх мажритарних округах, має своїх представників у всіх населених пунктах. У Тернополі на посаду міського голови «порошенківці» висунули успішного підприємця, голову Центру Антикорупції Ігоря Вонса.

-Щоб відбулися зміни на місцях, сьогодні потрібна мобілізація всіх сил, – каже Ігор Вонс. – І політики, і громадські діячі, і підприємці, і журналісти повинні об’єднатися і робити все, що в їхніх силах, аби наше місто, наша країна стала іншою. Я іду на вибори із сильною командою, яка вже показала, що може реалізовувати поставлені цілі. У Тернополі багато проблем, але починати потрібно із визначення стратегії його розвитку. Місто не може розватися хаотично, як це зараз відбуваєтся. Потрібно ставити перед собою чіткі цілі і це зацікавить інвесторів. Ми повинні довести, що Тернопіль надійний бізнес-партнер, з його владою і громадою можна мати справу.

Під час конференції у залі чітко вирізняються люди у військовій формі. Це бійці АТО, які захищали нашу країну на передовій, та волонтери, котрі сформували міцний український тил. Сьогодні вони йдуть на вибори, аби взяти на себе відповідальність за Тернопільщину і разом боротися за її майбутнє.

– З побратимами ми створили міцну волонтерську команду по свій Україні, яка активно працює на лінії фронту від Волновахи до Станиці Луганської, – каже представник волонтерської групи «Схід і Захід разом» Василь Конько. – Мені імпонує гасло Партії «Блок Петра Порошенка – Солідарність», що сьогодні найважливіше завдання зберегти єдину Україну і тоді жоден ворог не зможе нас подолати, потрібно зберегти життя наших бійців. Ми, волонтери, не звикли опускати руки, ми звикли вирішувати проблеми. Потрібно стояти і триматися до кінця і тоді ми здобудемо перемогу.

Делегати конференції одноголосно підтримали список з 42-х кандидатів на посади депутатів Тернопільської міської ради, а також претендентів на посади депутатів обласної ради. Остаточні списки кандидатів оприлюднять у ЗМІ і виставлять на розсуд громадськості.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here