Головна Політакценти Партія Жебрівського також заКОДувалася

Партія Жебрівського також заКОДувалася

Жебрівський

ЖебрівськийНаступ антиукраїнських сил зростає, Україна продовжує скочуватись у прірву тоталітаризму. Зростання корупції, зловживань та відвертого рекету з боку представників діючої влади супроводжується безпрецедентним зростанням політичних репресій стосовно опонентів, йдеться в заяві прес-служби УП “Собор”

Яскравим прикладом цього є тортури, яким було піддано екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко під час учорашнього, так званого, судового засідання у її тюремній камері в Лук’янівському СІЗО. Засідання, що проводилось понад 10 (!) годин поруч із ліжком, на якому лежала хвора Юлія Тимошенко.

Такі дії неприпустимі стосовно будь-кого у будь-якій цивілізованій країні. Це – варварство, яке шокує. Політична партія Українська платформа „Собор” вважає, що завданням №1, яке стоїть перед українським суспільством – є завдання зупинити президента Віктора Януковича, який контролює судову та правоохоронну систему держави.

Саме тому Центральний провід Української платформи „Собор” на своєму першому (після об’єднавчого з’їзду УРП „Собор” та „Української платформи”) засіданні прийняв рішення про офіційний вступ партії до Комітету опору диктатурі (КОД).

Наша позиція послідовна – негайно припинити політичні переслідування опонентів діючої влади, змінити для опозиціонерів утримання під вартою на інший запобіжний захід, забезпечити неупереджений і справедливий розгляд порушених кримінальних справ.

Ми готові до тісної співпраці та подальшого об’єднання з іншими патріотичними силами, виходячи, в першу чергу, зі спільних світоглядних позицій та основних принципів державотворчої діяльності. Разом з цим, Українська платформа „Собор” вважає, що заради усунення чинної влади повинні об’єднатись усі люди доброї волі, незалежно від політичних переконань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here