Головна Політакценти Партійний “стрибунець” Заставний розповів, як каратиме “тушок”

Партійний “стрибунець” Заставний розповів, як каратиме “тушок”

Заставний Роман
Роман Заставний

Заставний РоманДепутатів районних і місцевих рад, які, незважаючи на членство у партії «Фронт змін» голосують разом з провладними силами, будуть виключати з лав партій і позбавляти депутатських мандатів.

Як передає УНІАН, про це на прес-конференції повідомив голова Тернопільської обласної організації партії «Фронт змін» Роман Заставний.

«Можливо, це занадто радикальний крок, але, на мою думку, правильний. Нам необхідно очистити свої лави напередодні виборів, щоб на час виборчої кампанії залишилися тільки ті люди, на яких можна покластися і які дійсно готові до боротьби з чинним режимом. Тому що робити вигляд, що проблеми не існує, – неправильно», – сказав Заставний.

Він не уточнив, про який саме кількості депутатів йдеться.«Конкретну цифру назвати важко, оскільки ми ще дали можливість людям покаятися і пояснити свої дії. Думаю, хтось змінить свою позицію, бо, може, не до кінця розібрався, дав слабинку. Але тих, хто хитрує, прийде каятися, а потім буде знову робити те ж – від таких обов’язково партію очистимо», – пообіцяв Заставний.

За його словами, зараз частини депутатів уже запропонували самостійно здати партійний квиток. «Якщо вони не вийдуть з партії, то ми їх будемо виключати публічно. І будемо докладати максимум зусиль, щоб ще й позбавити їх депутатського мандата. Для цього будемо використовувати нестандартні ходи: публічне засудження, біг-бордову кампанію», – поділився планами Заставний.

За його словами, аналогічну очищення повинні провести і члени ВО «Батьківщина». «Не секрет, що і члени цієї партії в районах теж співпрацюють із владою. Зрозуміло, що їм повести очищення буде складніше, оскільки депутатів місцевих рад у них значно більше. Але ми наполягаємо на цьому, і якщо вони дійсно відповідальні партнери, а по-іншому і бути не може, то вони це зроблять », – сказав Заставний.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here