Головна Політакценти Павло Розенко у Тернополі: Для втілення європейських реформ «Блоку Петра Порошенка» потрібна...

Павло Розенко у Тернополі: Для втілення європейських реформ «Блоку Петра Порошенка» потрібна більшість у ВР

IMG_990417 жовтня на Тернопільщині побував народний депутат України від «УДАРу», заступник голови Комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та праці Павло Розенко.

 Разом з очільником «УДАРу» на Тернопіллі, народним депутатом Ігорем Побером вони зустрілися з колективом управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та  професійних захворювань України, побували у Підволочиській центральній районній лікарні та Підволочиській загальноосвітній школі.

«Майже у всіх установах та закладах, де я буваю, люди скаржаться на одне – низькі зарплати та пенсії, а то й невиплату чи велику заборгованість, – наголосив Павло Розенко. – Знаю, що сьогодні тільки в освітній галузі Підволочиського району заборгованість по зарплатах становить близько 4 млн гривень. В стані неоголошеної війни фінансові труднощі є очікуваними, але разом з тим потрібно провести ряд реформ для того, щоби покращити ситуацію в освіті. Треба укрупнювати малокомплектні школи, покінчити із зарплатами «в конвертах», через які місцеві та регіональні бюджети не отримують податки, що йдуть на розвиток освіти, охорони здоров’я і так далі».

 Разом з тим Павло Валерійович наголосив, що команда «Блоку Петра Порошенка» йде європейським шляхом. Президент робить усе можливе, щоби залучити якомога більше інвестицій для нашої держави та забезпечити соціальний захист кожного громадянина.

Втім, за переконаннями Ігоря Побера, для реальних змін в державі, для втілення європейських реформ Президенту потрібна більшість у парламенті. «Тільки так ми зможемо безперешкодно приймати ті законопроекти, які реально зможуть покращити життя українців, – констатував Ігор Побер».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here