Головна Політакценти Очільники області цьогоріч День Незалежності відзначили у Кременці

Очільники області цьогоріч День Незалежності відзначили у Кременці

Очільники області День Незалежності України цього року відзначили не в Тернополі, як це відбувалося традиційно, а в Кременці.  За  словами керівництва області, святкування національного свята у районному центрі зайвий раз покаже, що не лише місто Тернопіль, а ціла область має неабиякий потенціал.

Участь в урочистостях взяли представники Тернопільської територіальної організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

image (2) image (1)

«Цього року святкування Дня Незалежності  у Кременці  є дуже насиченим: всеукраїнський флешмоб з  виконанням державного гімну, пряма трансляція святкувань зі столиці та телеміст,  веломандрівка, товариський матч з футболу, урочиста хода містом та ще багато інших розваг. Вперше на День Незалежності був піднятий національний прапор на горі Боні, яка є родзинкою Кременця, – розповів керівник Секретаріату територіальної організації Володимир Дзудзило. –  Передовсім все це дозволить залучити до святкування не лише жителів Кременця, а й краян з інших районів і таким чином популяризувати цікаві та  визначні місця нашої області».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here