Головна Політакценти Орест Муц – гімнописець Президента

Орест Муц – гімнописець Президента

Муц

МуцІніціатива Президента України Віктора Януковича щодо створення в державі кадрового резерву «Нова еліта нації» є надзвичайно актуальним для Галичини, а тому знайшла позитивні відгуки серед мешканців Західної України. Про це, виступаючи з трибуни Верховної Ради, в середу, 11 квітня, заявив народний депутат, член парламентської фракції Партії регіонів Орест Муц. 

«Рішення Президента України щодо створення президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» є надзвичайно актуальним і знайшло позитивні відгуки у жителів Західної України. Сьогодні на Галичині навіть з’являються публікації про те, як створити нову галицьку еліту», – розповів парламентарій. За його словами, ініціативу Глави держави можливо реалізувати у середовищі людей, які вважають Галичину своєю батьківщиною, є патріотами і готові об’єднатися задля досягнення добробуту держави.

«На Галичині є прекрасні працьовиті люди, моральні і чесні, відповідальні, інтелектуали. Об’єднавшись разом, вони здатні висунути нових лідерів, які зможуть гідно представляти інтереси своєї громади на всіх рівнях влади», – додав політик.

Як зауважив О. Муц, галичани відзначають послідовність Глави держави у прийнятті рішень. «Указу про створення «Нової еліти нації» передувало затвердження Стратегії державної політики сприяння розвитку громадського суспільства в Україні. Цей документ відводить важливу роль громадським об’єднанням у формуванні політики держави, а також передбачає запровадження громадського контролю діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування», – розповів народний депутат.

«Обидва укази Президента стали відгуком на ті процеси, які розпочалися на Галичині, і, зокрема, на моїй рідній Тернопільщині. Сьогодні набирає розмаху діяльність громадського об’єднання «Представництво Тернопільщини», яке вже охоплює кожен населений пункт. «Представництво» покликане допомогти краянам розібратись у непростих процесах політики, економіки, соціальної сфери, відродити почуття господаря на власній землі. Таким чином, мої земляки вже розпочали процес творення галицької еліти, адже тільки зі справжніх регіональних еліт може вирости нова еліта нації, еліта великої України», – резюмував він.

Саме такими пафосно – патетичними високими словами звернувся Орест Павлович – екс-голова Партії регіонів Тернопільської області, народний депутат, який навряд чи стане ще раз одним із 450. Однак ще намагається кричати оди діючій владі і тихо, але впевнено працювати з місцевим БЮТом, та своїм давнім другом Василем Деревляним з яким зараз почали тісно повязувати подальшу долю “Орка”. Однак, чи то забув, чи то не пригадав Муц, того факту що корабель ПР особливо на Галичині йде на дно політичного океану, і рейтинги та підтримка вже далеко не ті, що були за його керівництва партією, та і не ті що були, як тоді казали за набалакучішого губернатора Сухого. Діючий глава всіх партійних і позапартійних, Хоптян,  просто губить рейтинги не по днях, а по годинах.Тож, вважаємо не варто тішити Гаранта підтримкою галичан,а краще відкрити очі на реалії які склалися.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here