Головна Політакценти Олексій Станько: «Експрислужники мера Сергія Надала сьогодні “переодягнулися” у затятих опозиціонерів й...

Олексій Станько: «Експрислужники мера Сергія Надала сьогодні “переодягнулися” у затятих опозиціонерів й балотуються до міської ради» (відео)

Окремі кандидати на посаду мера Тернополя й ті, хто балотуються у депутати міськради від різних політсил, ще недавно пліч-о-пліч працювали з Сергієм Надалом.
 
На цьому наголосив кандидат на посаду мера Тернополя від обласної організації політичної партії «Громадянський рух “Хвиля”» Олексій Станько.
– До місцевих виборів залишилося ще три тижні. Усі кандидати зареєстровані, списки сформовано. Ті, хто ще недавно з мером Тернополя грабували земельний фонд, забудовували зелені зони та впроваджували небезпечні для здоров’я торф’яні котельні, сьогодні стали яскравою опозицією. Невже вони думають, що тернополяни їм повірять?!  зазначив Олексій Станько.
 
Він підкреслив, що значна кількість політиків, які вважають себе опозиційними до чинної влади, насправді роками допомагали меру організовувати його темні справи.
– Леонід Бицюра, який тепер є частиною команди «Батьківщина», 10 років пліч-о-пліч з чинним мером затверджував усі незаконні інвестиційні угоди. Сьогодні він зберігає не одну таємницю з кулуарів міської ради. Ігор Турський – представник «Сили людей», екссекретар міської ради, права рука Сергія Надала. Своїм підписом він завірив не одне незаконне будівництво і покривав злочини міської ради.  Іван Сороколіт – кандидат на посаду мера від «Сили людей» тиснув кнопки, підтримуючи незаконні забудови в парках. Віктор Шумада – представник «Європейської Солідарності», який також не відмовляв собі у натисканні кнопки при голосуванні за Генеральний план міста. Всі ці кандидати звикли працювати пліч-о-пліч з міським головою. Чи справді тернополянам потрібна така «опозиція»?! – наголосив Олексій Станько.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here