Головна Політакценти Олексій Кайда: Потрібно визначитися з кандидатом який не “затушкується”

Олексій Кайда: Потрібно визначитися з кандидатом який не “затушкується”

Голова обласної ради Олексій Кайда взяв участь у засіданні Тернопільського прес-клубу,  на якому обговорювалися межі виборчих округів на Тернопільщині, визначені Центральною виборчою комісією на парламентські вибори.

«Суть справи полягає не тому, які межі округів. Суть в тому, що центральна влада  буде робити все, щоб  провести до парламенту якомога більше своїх однодумців,  добре знаючи, що рейтинг діючого президента і діючої партії катастрофічно падає, навіть не дивлячись на так звані соціальні ініціативи. Сьогодні потрібно вести мову про те, як унеможливити фальсифікацію результатів виборів. Це по-перше. І по-друге, однозначно опозиційні сили повинні  визначити єдиного кандидата в депутати. І такого, який згодом не «затушкується» і не зрадить», – зазначив Олексій Кайда.

Голова обласної ради також наголосив на тому, що центральна влада намагатиметься різними способами досягти вигідного для неї результату – чи то адмінресурсом, чи то підкупом виборців, чи фальсифікаціями під час підрахунку голосів чи бездіяльністю виборчих комісій і судами.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here