Головна Політакценти Олександра Кужель очолить Громадянський опір

Олександра Кужель очолить Громадянський опір

Олександра Кужель

Олександра КужельПро це вона заявила на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. У повідомленні говориться « Дорогі мої друзі!
Сьогодні дано старт нашої спільної громадської ініціативи «Громадянський Опір». Розпочав роботу сайт руху.
Це важлива подія. Ми передбачили безліч можливостей.Надсилайте своє відео – і ми розмістимо його на головній сторінці – там, де зараз моє звернення. Ми дуже хочемо, щоб кожен мав можливість висказатьс … я, звернутися з якимись важливими словами до своїх однодумців, розповісти про те, що хвилює, про що болить. Є на головній сторінці відео «Наші герої» – воно про справжні вчинки, про вас, про ваше життя і боротьби.
Дуже важливий на сайті – Народний Форум. Він буде надійною платформою для висунення та обговорення нових ідей, нових законопроектів (це теж дуже важливо), для комунікації всіх нас – людей, які хочуть мати право на життя у власній країні.Заходьте на Форум, якщо наші цілі знайшли відгук у ваших серцях. Ми спеціально зробили реєстрацію максимально простий і анонімною. Не важливо, до якої партії ви належите, під якими прапорами виходите на мітинги – важливо, що разом з вами ми зможемо знайти десять основних точок, в яких ми всі будемо єдині. За яким ми зможемо сказати: «Так, саме такою я хочу бачити свою країну. З таким конституційним ладом, з таким контролем влади громадянським суспільством, саме з такою медициною, освітою. Саме за такими законами ми хочемо вибирати і відкликати Президента, суддів і депутатів. Ми хочемо, щоб тільки за такими законами працювала виконавча влада і кожен чиновник в моєму місті ».
Саме за цими напрямами на Форумі створено основні групи, робота яких, як нам здається, має першочергове значення.Виберіть для себе ті напрямки, в яких ви можете найбільше реалізувати свої знання, професіоналізм, енергію.Пропонуйте своє бачення. На Форумі є кілька розділів, в яких ви можете звернутися по допомогу, поділитися своїми пригодами, розповісти про свавілля влади. Всі разом ми прийдемо на допомогу.
Сьогодні вами вже було створено три нових напрямки, і це здорово!
Початок роботи сайту – це тільки перший крок. Нам належить ще дуже багато справ.
Ми повинні разом багато працювати, писати закони, пропозиції, з вимогами ухвалення яких ми вийдемо до влади.
І ще: зараз непростий час, і нам би хотілося, щоб ви, що живуть в одному місті чи селищі, спілкувалися між собою не тільки в інтернеті, але і в житті. Щоб ми змогли на місцях створити міцні групи, які зможуть допомагати людям і захищати їх від свавілля місцевих царків і чиновників.Пропонуйте механізми, як це можна зробити найбільш ефективно. Ми чекаємо на всіх – вас і ваших надійних друзів, на яких можна покластися, з якими можна «йти в розвідку».
Дякую всім, хто надає нам підтримку. Не забувайте – наша країна набагато більше, ніж їх селище із золотими унітазами і вертолітними майданчиками, побудованими серед розорених сіл і міст. Нас в десятки разів більше, а тому ми сильніші, і ми обов’язково переможемо!»
Нагадаємо, свого часу Олександра Кужель, була однією з натхненниць Партії регіонів, тоді перйшла до партії Сергія Тігіпко, «Сильна Україна», в якій була заступнаком голови партії, але після того, як її лідер оголосив про намір злитися з Партією регіонів, Олександра Кужель вийшла з партії. Проте така сильна політична фігура, яка побувавши у владі не захотіла знову приєднатися до неї, і перейшла фактично в опозицію, буде гідним балансом діям влади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here