Головна Політакценти Олег Барна: «Травми не ламають сильного духу наших бійців»

Олег Барна: «Травми не ламають сильного духу наших бійців»

Народний депутат України Олег Барна закликає українців підтримувати захисників АТО. Добрим словом, матеріальною допомогою, лікуванням чи працевлаштуванням… хто чим може.

Нагадаємо, Олег Степанович не з чужих слів знає про службу на Сході України, адже був добровольцем ЗСУ, командиром міномету 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Не забуває про бойових побратимів і постійно сприяє в допомозі.

Напередодні Щедрого вечора нардеп відвідав свого побратима Юрія Ляшенка (позивний Лях) у Київському центральному військовому госпіталі.Боєць родом з Черкащини (с.Моринці, батьківщина Т.Г.Шевченка).

«Разом були з ним у Ужгороді. Потім в АТО у Біловодську, Станиці Луганській та Дебальцево. Під час виходу із Дебальцевського оточення його поранило, втратив праву ногу. Зараз госпіталі вчиться ходити на протезі.Тішить, що й далі залишається життєрадісним оптимістом. Поговорили, згадали бойові дні. Шкода, що немає фото, так як мій телефон простий, бойовий без «наворотів». А на цьому фото із Дебальцево (грудень 2014р.) мій мінометний розрахунок. Я в центрі верхнього ряду, а Юра крайній справа у верхньому раді (як завжди усміхнений). Щасти друже! Бережи Боже всіх наших войнів-захисників! Слава Україні!» – розповідає Олег Барна.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here