Головна Політакценти “Не будь скотом!”: є перша тернопільська “паршива овечка”-суддя

“Не будь скотом!”: є перша тернопільська “паршива овечка”-суддя

2014-01-09 13_19_05-Чепенюк Ольга Володимирівна _ #НеБутиСкотомВ інтернет-просторі України появився сайт, skoty.info на якому публікуються списки людей, які перешкоджають мирним акціям протесту. Інформація систематизована по областях, по роду занять шкідників: окремо прокурори, судді, депутати, ті тушки, силовики.
На Тернопільщині вже також є суддя яку занесли в такий-собі, онлайн список ганьби – це суддя ЧЕПЕНЮК ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА.
10.12.2013 винесла постанову згідно якої, було встановлено обмеження права на мирні зібрання (пікетування, пішої ходи, демонстрацій, мітингів, зборів тощо) Тернопільській обласній організації політичної партії «За Україну», Тернопільській обласній організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода», Тернопільській обласній організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», Тернопільській обласній партії «Удар Віталія Кличка», та іншим суб’єктам та особам в частині місця їх проведення шляхом заборони у період з 10 грудня 2013 року по 07 січня 2014 року Тернопільській області, що знаходиться за адресою: м. Тернопіль, вул. Бандери, 21 та на прилеглих до них територіях.

Редакція сайту сподівається, що список тернополян які потрапили в цей список більше не поповниться чиновниками.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here