Головна Політакценти Невідомі поглумилися над пам’ятниками Бандері

Невідомі поглумилися над пам’ятниками Бандері

2013-10-25 08.47.47
Фото ТВ4

Народний депутат України-свободівець Олексій Кайда звернувся до начальника обласної міліції з вимогою негайно розслідувати ці злочини. «Стало відомо, що вночі вандали пошкодили постаменти Степанові Бандері на Тернопільщині. Низка актів вандалізму над пам’ятниками провідників ОУН-УПА, героїв національно-визвольної боротьби, які зафіксовано впродовж останніх місяців у різних областях України, свідчать про сплановану акцію. Проте ми не дозволимо нікому глумитися над історичною пам’яттю українців!», – наголосив свободівець.

Олексій Кайда зазначив, що встановлення зловмисників має стати справою честі для правоохоронних органів. А затягування розслідування може бути сприйнято громадськістю як безсилля правоохоронних органів перед свавіллям злочинців.

От, що каже з цього приводу міліція.

“Повідомлення про факти вандалізму надійшли до чергової частини райвідділу сьогодні вранці. На місці події працює слідчо-оперативна група, міліціонери фіксують акти вандалізму. Одне із пошкоджених погрудь невідомі облили фарбою. Події внесені в журнал єдиного обліку, розпочато розслідування” – повідомили в прес-службі УМВС.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here