Головна Політакценти На 164 окрузі йде справжня війна за мандат

На 164 окрузі йде справжня війна за мандат

1402645919_10437430_592528920845751_4532144338012580694_nБоротьба за депутатське крісло у 164 окрузі на Тернопільщині набирає обертів під завершення виборчої кампанії. За останні два тижні в окрузі розгорнулася справжня передвиборча війна.

Попри те, що кандидата від «Свободи» Михайла Головка вже номінували «фаворитом» у сумнівній статті новинного порталу «За Збручем», де визначили також «призові місця» і «темних конячок», чомусь саме «статист» і «технічний кандидат» Васько Петро став наріжним каменем зіткнення інтересів діючого депутатського іга на території північно-східних районів Тернопільської області.

В Ланівцях Васька Петра заклеїли Яциковським, який і так за кілка метрів «висить» на трьох біг-бордах. Пан Богдан явно іде технічним кандидатом, і хтось явно послуговується ним для «заліплення дір». У Кременці на дошку, яка довший час була пустою, наклеїли Васька Петра. Проте не минуло й кількох днів як на тому ж місці почав красуватися «фаворит» перегонів Головко. Далі Підволочиськ: плакат Васька Петра безцеремонно зняли наступного дня. Виникає логічне запитання – чому технічного кандидата (чи то пак статиста) так боятися?
Рекламну кампанію Петра Васька по всіх п’яти районах почали згуртовано глушити. Методи, гідні переможців і фаворитів – не дозволити дізнатися виборцю про можливу альтернативу, а коли в людини не буде вибору – тоді легше приймати рішення. Не поодинокі випадки несанкціонованого заклеювання біг-бордів і часто появи замість плакатів волонтера Васька зображень фотомоделі Михайла Головка, який навіть в зону АТО прибув як у Верховну Раду – в сорочці, костюмі і напевне «підкамуфляжній» краватці.
Далі фото із зображенням головка червоним марекером виділені рукави

Дивно, що Васько Петро у цій війні для Головка став таким «першим суперником»… Хоча не все так дивно як на перший погляд: як відомо і Васько і Головко з одного району – перший з села Остап’є, другий – село Токи, неподалік від Підволочиськ. Тому діючий депутат зараз буде всіма силами захищати свій електорат і не буде перебирати методами боротьби, щоб захистити «свій район», не терпить він і конкуренції на «своїй території».
Для громадськості вже не новина зв’язки Головка із керівником «Мрія Агрохолдинг» Гутою Іваном: досі залишається загадкою що так віддано захищав свободівець у двох наповнених пакетах… Але річ у тім, що «фаворит» не відпрацював ще двох років, а борги потрібно повертати… Ось тому так активізувалися з боку команди Головка брудні технології? А оскільки закинути волонтеру Ваську Петру по суті нічого для інформаційного приводу, то найефективніший метод – заклеювання біг-бордів та здирання плакатів. Про витонченість у теперішніх умовах швидкого наближення виборів не слід і думати, але й відвертого нахабства виборець теж не подарує.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here