Головна Політакценти На Тернопільщині штаби кандидатів почали порушувати правила агітації

На Тернопільщині штаби кандидатів почали порушувати правила агітації

По Тернополю  з’являються все нові та нові білборди, що стосуються виборів Президента України, які відбудуться 25 травня – повідомляє ОПОРА

images-ternopil_hrytsenko1-350x240

Однотипні плакати: жовтий фон і написи червоним та зеленим кольором, на яких немає агітації ні за одного із кандидатів на пост президента. На них лише фрази від першої особи, як вказано на плакаті – Свідомого виборця. Написи типу: «Я не зважаю на РЕЙТИНГИ, бо маю власну думку», «Я підтримую КРАЩОГО з кандидатів, бо цим утверджую ДОБРО!», вже розміщені по Тернополі.

images-ternopil_hrytsenko3-350x277

Однак, на днях помітили ще один білборд у тому ж стилі, але вже агітаційного характеру. На ньому конкретно вказується ім’я кандидата і перераховуєтьсяя, чому варто за нього голосувати: «Я підтримую ГРИЦЕНКА – українця, професіонала, сильну людину! А ВИ?» і підпис – Петро Ландяк. На цьому плакаті не має вихідних даних, що є порушенням виборчого законодавства, адже це пряма передвиборна агітація.

Нагадаємо, що депутат міської ради Петро Ландяк є керівником партії Анатолія Гриценка “Громадянська позиція” на Тернопільщині. Під час виборів він є керівником виборчого штабу даного кандидата.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here