Головна Політакценти На Тернопільщині побили таблички і вікна Партіі регіонів

На Тернопільщині побили таблички і вікна Партіі регіонів

imageНа Тернопільщині потрощили громадські приймальні осередків Партіі регіонів в Підволочиську та Гусятині, Бережанах.

В ніч з 1 на 2 грудня було пошкоджено приміщення Підволочиської районної організації ПР. Зокрема, червоною і чорною фарбами розмальовані двері та вікно, пошкоджено дві таблички з надписами «Підволочиська районна організація Партії Регіонів» та «Громадська приймальня Партії Регіонів».

Також працівниками районної організації 2 грудня о 07.45 були виявлені факти зовнішнього пошкодження приміщення Підволочиської районної організації ПР.

В ніч з 1 на 2 грудня було пошкоджено приміщення Бережанської районної організації ПР. Зокрема, у приміщенні було розбито два вікна. Працівниками районної організації 2 грудня о 07.30 були виявлені факти зовнішнього пошкодження приміщення.

Крім того, в ніч з 1 на 2 грудня пошкоджено приміщення Гусятинського офісу Партії Регіонів. Зокрема, чорною фарбою розмальовано стіни, двері, розбите вікно, скинуто банер з лозунгом Партії Регіонів «Сильні регіони! Міцна держава! Заможні люди!» та прапор (вони були спалені на площі). Також викрадено дві таблички з надписами «Гусятинська районна організація Партії Регіонів» та «Громадська приймальня Партії Регіонів». Працівниками районної організації 2 грудня о 08.00 були виявлені факти зовнішнього пошкодження приміщення МПАГ.

Про вчинення даних правопорушень правоохоронними органами складено протоколи, скоєне зафіксоване на фото.

Джерело: Прес-служба Партії Регіонівimageimage

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here