Головна Політакценти На Тернопільщині обезголовлені три районні державні адміністрації

На Тернопільщині обезголовлені три районні державні адміністрації

hoptjan-janukПрезидент Віктор Янукович відставки якого жадає вся країна, взявся за звільнення голів РДА на Тернопільщині.
Своїми розпорядженнями Янукович обезголовив три районні державні адміністрації в Тернопільській області. Зокрема звільнено з посади Пудлика Юрія Йосиповича з посади голови Козівської районної державної адміністрації, Ментуха Фелікіссіма Андрійовича з посади голови Зборівської районної державної адміністрації та Триньку Ярослава Михайловича з посади голови Бережанської районної державної адміністрації.
Такий кадровий переворот відбувся не випадково, адже про звільнення Фелікіссіма Ментуха в зявязку із станом здоровя мова йшла вже давно, над Тринькою Ярославом, який вийшов з рядів Партії Януковича може бути банальна політична розправа, або ж він знаючи про скорий кінець своєї кар’єри на посту голови РДА вирішив таким чином відбілитися. А от звільнення Юрія Пудлика скоріше за все, для того аби пересадити вірного слугу в інший, Бережанський район.
За іронією долі після перемоги революції 2004 року, Ментух і Тринька також позбулися своїх посад, а в 2010 році Янукович повернув їх «до руля».

Як стало відомо з достовірних джерел в Адміністрації президента також готують зміну кількох голів обласних державних адміністрацій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here