Головна Політакценти На Тернопільщині бюджет став заручником портфеля

На Тернопільщині бюджет став заручником портфеля

Тема бюджету на Тернопільщині навіть у період передноворічних приготувань набрала не аби якого розголосу навіть серед пересічних громадян, адже вона стала заручником ситуації коли провідна політ сила на Тернопільщині ВО Свобода намагається спекулювати і проводити торг за посаду голови обласної ради нехтуючи думкою фахівців та життям і добробутом пересічних мешканців області – хворих, стареньких, і навіть ветеранів УПА. Вчора під час круглого столу Петро Гоч та Сергій Тарашевський висловили свої думки з приводу….

Петро Гоч, як заступник голови Тернопільської ОДА, висловив побоювання, що заручником ситуації із неприйнятим бюджетом області є не інші політичні сили які представлені в обласній раді, а виборці до яких насправді вже першого січня не зможе виїхати на виклик швидка медична допомога, бо саме на цей час припало її реформування, і її як інші статті бюджету немає права фінансувати навіть по 1/12. І вся відповідальність саме за це має лежати на депутатах, які не приняли бюджет.

Сергій Тарашевський, як виконувач обов’язків голови тернопільської обласної ради сказав що він готовий в будь-який момент до нового року оголосити про скликання сесії лише, якщо для цього буде політична воля однієї політсили. Разом із цим зауважив, що «вхолосту» скликати сесії є витратним для бюджету, і це обходиться не мало не багато близько 10 тисяч гривень.

«На минулому зібранні були депутати, які зареєструвалися, взяли гроші за відрядження, а навіть не вставили картку в систему голосування. Тобто, не виконали своєї прямої роботи. Ми готові оприлюднити ці списки» – заявив Сергій Терашевський

Також, за словами в.о.голови обласної ради, є воля голови обласної ТВК Сергія Іщенка, ввести депутатів, але з певних об’єктивних причин ТВК не може зібратися, в тому числі і з причини не явки члена ТВК від ВО Свобода.

І Петро Гоч, і Сергій Тарашевський сподіваються, що в депутатів буде достатньо здорового глузду прийняти бюджет області на 2013 рік найближчими днями.

1 коментар

  1. є воля голови обласної ТВК Сергія Іщенка,воля є а 2.5 років минуло і вєк свободи нє відать

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here