Головна Новини На тернопільського прокурора діє прапор Ради Європи, як на бика червоне?

На тернопільського прокурора діє прапор Ради Європи, як на бика червоне?

strayk

Тернопіль має право вивішувати прапори Ради Європи з 6 червня, відколи прийнято рішення міською радою про вивішування прапора Ради Європи.

Однак дії міського голови з цього приводу сильно непокоять прокурора. 

Вдруге Прокуратурою міста Тернополя подано позов про визнання незаконним та скасування розпорядження Тернопільського міського голови №497 від 24.12.2013 року «Про вивішування прапорів».

Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» не віднесено до компетенції органу місцевого самоврядування, в т.ч. міського голови, врегулювання питання розміщення на державних установах та комунальних підприємствах міста прапору, який не є Державним Прапором України, а також не відноситься до символіки міста Тернополя.

Таким чином, прийняте розпорядження міського голови, в частині зобов’язання керівників комунальних підприємств, установ та закладів та рекомендації керівникам підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності вивісити на будівлях прапор Ради Європи з 25 грудня 2013 року не є питанням місцевого значення та компетенцією міського голови та не узгоджується з принципом законності, проявом якого є забезпечення однакового правового регулювання суспільних відносин на всій території України.

Враховуючи викладене, приймаючи оскаржуване розпорядження №497 від 24.12.13 року, міський голова вирішив питання, що не належить до його компетенції, а тому дане розпорядження є незаконним та підлягає скасуванню.

На даний час, справа перебуває на розгляді у суді.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here