Головна Політакценти На звіт Фронту змін гнали, як на війну?(оновлено)

На звіт Фронту змін гнали, як на війну?(оновлено)

фронт змін

фронт змінСьогодні у Тернополі відбувся звіт політичної партії «Фронт змін». Дійство відбувалося на Театральному майдані. На захід прийшло біля сотні людей, – повідомляє “Погляд”.
Як пише інтернет-видання, перед присутніх можна було побачити чимало працівників комунальних підприємств «Тернопільелектротранс» і «Тернопільводоканал». Були також скептично налаштовані тернополяни, які задавали провокативні запитання чотирьом депутатам з партії «Фронт змін», зокрема Роману Заставному. І, звичайно ж, прихильники партії.
Один з працівників КП «Тернопільводоканал» розповів, що на звіт депутатів вони прийшло за вказівкою керівника. Відтак, кореспонденти зателефонували керівнику водоканалу Володимиру Кузьмі на мобільний та робочий телефони, але він не брав слухавки.

Від редакції. Такі факти неможливо довести або спростувати, проте хочемо нагадати, що акція відбувалася в обідню перерву, яку люди використали,  як хотіли. Вищеописаний факт, наштовхує на думку, що готується «атака» на директора Тернопільводоканалу Володимра Кузьму, та Тернопільелекторотрансу Андрія Мастюха. Залишається відкритим питання чи не хочуть свободівці працевлаштувати на ці теплі місця своїх безробітних побратимів?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here