Головна Політакценти Наша Україна створює альтернативу КОДу – правицю

Наша Україна створює альтернативу КОДу – правицю

Ющенко
ЮщенкоПартія “Наша України” для участі у виборах в парламент планує створити об’єднану опозицію на основі політичних сил правого спрямування.

Про це в інтерв’ю газеті “Україна молода” повідомила заступник голови політради “Нашої Україна”, керівник вінницької організації партії Валентина Королькова.

“Наша Україна” повинна брати участь у виборах! Партія повинна знову стати епіцентром політичних подій. Де буде якість дискусії, там буде і “Наша Україна”. Рівень дискусії в Комітеті опору диктатурі – про виборчі округи – нас не влаштовує … Якщо ми побачимо партнерів, з якими можна підтримувати якісну дискусію, то будемо об’єднуватися. В іншому випадку можливий варіант, що “Наша Україна” піде на вибори окремо.Рішення буде приймати політрада “, – сказала Королькова.

За її словами, принципи об’єднаної опозиції, якою себе оголосили партії “Батьківщина” і “Фронт Змін”, неприйнятні для “Нашої України”. “Тривалий час” Наша Україна “брала участь у діяльності Комітету опору диктатурі, керівництво партії – і Валентин Наливайченко, і Сергій Бондарчук – провели багато часу на переговорах і консультаціях. У нас склалося враження, що КОД зосереджений в основному на розподілі округів і місць в виборчих списках. “Нашу Україна” відштовхує такий підхід. Дискутувати лише про кандидатів – неправильно, це обманювати виборців, які очікують від опозиції дієвих вчинків і чітких перспектив “, – пояснила вона.

“У зв’язку з цим в” Нашій Україні “переважає інша точка зору – формування” правиці “. Ідея” правиці “- не нова, ми час від часу до цього повертаємося. Тепер ця тема стає ще актуальнішою. ​​Будемо активно її обговорювати. Повинні запропонуватисуспільству нову якість вибору “, – підкреслила Королькова.

 Як раніше ми повідомляли, Я. Джоджик розповів про входження в Правицю 9 партій, в тому числі і УНП. І відхрестився від альтернативності КОДу і відтягування голосів в Свободи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here