Головна Політакценти Наша Україна створює альтернативу КОДу — правицю

Наша Україна створює альтернативу КОДу — правицю

Ющенко
ЮщенкоПартія «Наша України» для участі у виборах в парламент планує створити об’єднану опозицію на основі політичних сил правого спрямування.

Про це в інтерв’ю газеті «Україна молода» повідомила заступник голови політради «Нашої Україна», керівник вінницької організації партії Валентина Королькова.

«Наша Україна» повинна брати участь у виборах! Партія повинна знову стати епіцентром політичних подій. Де буде якість дискусії, там буде і «Наша Україна». Рівень дискусії в Комітеті опору диктатурі — про виборчі округи — нас не влаштовує … Якщо ми побачимо партнерів, з якими можна підтримувати якісну дискусію, то будемо об’єднуватися. В іншому випадку можливий варіант, що «Наша Україна» піде на вибори окремо.Рішення буде приймати політрада «, — сказала Королькова.

За її словами, принципи об’єднаної опозиції, якою себе оголосили партії «Батьківщина» і «Фронт Змін», неприйнятні для «Нашої України». «Тривалий час» Наша Україна «брала участь у діяльності Комітету опору диктатурі, керівництво партії — і Валентин Наливайченко, і Сергій Бондарчук — провели багато часу на переговорах і консультаціях. У нас склалося враження, що КОД зосереджений в основному на розподілі округів і місць в виборчих списках. «Нашу Україна» відштовхує такий підхід. Дискутувати лише про кандидатів — неправильно, це обманювати виборців, які очікують від опозиції дієвих вчинків і чітких перспектив «, — пояснила вона.

«У зв’язку з цим в» Нашій Україні «переважає інша точка зору — формування» правиці «. Ідея» правиці «- не нова, ми час від часу до цього повертаємося. Тепер ця тема стає ще актуальнішою. ​​Будемо активно її обговорювати. Повинні запропонуватисуспільству нову якість вибору «, — підкреслила Королькова.

 Як раніше ми повідомляли, Я. Джоджик розповів про входження в Правицю 9 партій, в тому числі і УНП. І відхрестився від альтернативності КОДу і відтягування голосів в Свободи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here