Народний депутат гамселить “беркутівців” по касках, пробує достукатись? (відео)
Нардепи від Свободи, перед святкуванням 30-річчя нардепа Михайла Головка, котрий своєю наглістю вліз в 3 кримінальні історії, 9 травня в місті Тернопіль влаштували ще одну піар акцію.
Зокрема на відео, зафіксовано, як Михайло Головко з Свободівцями нагло б`є по касках правоохоронців, та провокує їх на конфлікт. Саме бійка і потрібна Народному депутату, для того, щоб потім давати коментарі в ЗМІ, щодо того, який він героїчний вчинив вчинок.
Категорії: Політакценти

Теги: ,

12 коментарів

 1. Тернополянин

  Скотина той депутат і його лушпак біля нього….сцука, таких треба САДИТИ, який він приклад для інших позує, що ВОНО бачило в житті і прикривається грьобаною недоторканістю….таких треба на кіл садити

  Відповісти
 2. Просто урод1 Ненавижу всех бандеровцев! ОСОБЕННО НА ФОНЕ Величайшей Победы Дообра над злом! Национал-фашизм а ля фарион = настоящий Фашизм!

  Відповісти
 3. Просто урод! Ненавижу всех бандеровцев! ОСОБЕННО НА ФОНЕ Величайшей Победы Добра над злом! Национал-фашизм а ля фарион+все помаранчи = настоящий Фашизм! Просто уроды!!!

  Відповісти
 4. Жаль “беркутятам” не выдали дюралевые щиты и пр-73.Когда я служил в спецназе Национальной Гвардии Украины, заточенная кромка щита и пр-73 очень эффективно охладили буйный пыл УНСО.
  А то , что этот “СВОЛОТОВЕЦ” мудак полный известно давно.

  Відповісти
 5. Нє хрєн пертись камунякам туди, де їх не ждуть. Молодці тернополяни, заздрю вашій завзятості.
  Менти – це знаряддя цієї влади, значить це знаряддя треба трощити!!!

  Відповісти
 6. Ця відрижка ПР – КПУ спеціально дратує людей. Хочеш відсвяткувати перемогу – прийди поклади квіти, згадай загиблих, а не лізь з червоним прапором. ” Беркут” – холуї олігархів , що мучать власний нарід. Відкормили дебілів вони й раді старатися мучаючи свій нарід, запроданці. Спеціальні підрозділи перевіряються в протистояннях з адекватно підготовленими силами. Як перевірилися беркути знаємо. Бити беззахисних людей – тільки для моральних виродків.

  Відповісти

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: