Нардеп із Тернопільщини, який повернувся до лав фракції БПП, Олег Барна озвучив ультиматум фракції до прем’єра. Нардеп відзначити, що в тому випадку, якщо Арсеній Яценюк добровільно не піде у відставку, розчистивши таким чином дорогу для нового уряду на чолі з Гройсманом, вся фракція Президента залишить лави коаліції.
«За пропозицією самих депутатів було прийнято одноголосне рішення: якщо Яценюк добровільно не напише заяву про відставку, наша фракція в повному складі вийде з коаліції. Коаліція юридично існує », – зазначив нардеп.

Нагадаємо, раніше Барна був виключений за скандальну спробу борцівських прийомом винести Яценюка через трибуни, вручивши останнім букет троянд, перев’язаний чорною стрічкою. Однак пізніше, коли в Раді всерйоз заговорили про відставку нинішнього Кабміну, Барна був повернутий до лав Солідарності.

Можливий вихід БПП з коаліції буде фактично означати перевибори в Раду. На даний момент такий сценарій не вигідний «брилах» політикуму, що говорить про те, що все-таки є ймовірність відставки Яценюка і призначення нового Кабміну. Зокрема, в БПП встигли назвати можливу конфігурацію нового Кабміну.
Категорії: Політакценти

Теги:

Залишити коментар

Вашу адресу електронної пошти не буде опубліковано.

%d блогерам подобається це: