Головна Політакценти Нардеп із Тернопільщини зробив заяву яка може означати початок виборів

Нардеп із Тернопільщини зробив заяву яка може означати початок виборів

Нардеп із Тернопільщини, який повернувся до лав фракції БПП, Олег Барна озвучив ультиматум фракції до прем’єра. Нардеп відзначити, що в тому випадку, якщо Арсеній Яценюк добровільно не піде у відставку, розчистивши таким чином дорогу для нового уряду на чолі з Гройсманом, вся фракція Президента залишить лави коаліції.

«За пропозицією самих депутатів було прийнято одноголосне рішення: якщо Яценюк добровільно не напише заяву про відставку, наша фракція в повному складі вийде з коаліції. Коаліція юридично існує », – зазначив нардеп.

Нагадаємо, раніше Барна був виключений за скандальну спробу борцівських прийомом винести Яценюка через трибуни, вручивши останнім букет троянд, перев’язаний чорною стрічкою. Однак пізніше, коли в Раді всерйоз заговорили про відставку нинішнього Кабміну, Барна був повернутий до лав Солідарності.

Можливий вихід БПП з коаліції буде фактично означати перевибори в Раду. На даний момент такий сценарій не вигідний «брилах» політикуму, що говорить про те, що все-таки є ймовірність відставки Яценюка і призначення нового Кабміну. Зокрема, в БПП встигли назвати можливу конфігурацію нового Кабміну.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here