Головна Політакценти Нардеп вважає, що заробітну плату депутатам треба вкоротити

Нардеп вважає, що заробітну плату депутатам треба вкоротити

VCH_8773В теперішній           ситуації, коли усі фінанси країна має виділяти на обороноздатність і захисників держави, просто неможливо виплачувати великі заробітні плати держслужбовцям. Відповідно до бюджету 2015-го року зарплати державним працівникам, а зокрема народним депутатам скоротять.

Цю новину  сприймають по-різному, але в більшості, депутати підтримують такі дії і вважають скорочення зарплати ефективним. Про це ми поговорили з народним депутатом від Тернопільщини Степаном Барною (Партія“БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА”)

“Наша фракція “Блок Петра Порошенка” ініціювала і першою порушила питання зняття депутатської недоторканності, пільг та скорочення заробітніх плат для народних депутатів. Я цілком підтримую рішення Мінфіну щодо того, що максимальна зарплата народних депутатів також не може перевищувати семи мінімальних зарплат”, – наголошує Степан Барна.

Нардепи вже цього місяця отримали заробітню плату розміром 4700 грн. Проте, таке обмеження не стосується військовослужбовців та має виключення відносно обмеження зарплати державному сектору економіки для стратегічних підприємств.

“Щоб говорити про економію у державі та ухвалювати відповіді рішення народні депутати повинні почати з себе. Затягнути ремінці потугіше і робити те, що вимагає від нас ситуація в державі. Сьогодні всі сили і гроші ми маємо спрямувати тільки в напрямку вирішення ситуації на сході держави”, – підкреслює Степан Барна.

Таке скорочення заробітніх плат відповідає нормам чинного законодавства.

1 коментар

  1. Так же спасибо Яценюку за его КРОВАВЫЙ НАЛОГ с пенсий инвалидов (участников БД, ликвидаторов последствий на ЧАЭС, семей получающих пенсию по утрате кормильца и т.д.) 15% от трех минимальных зарплат т.э 3654 грн. Эту пенсию они заработали кровью и своим здоровьем. Ранее даже Янукович с преступным правительством Азарова на это не пошли. О каком ДОВЕРИИ И ЗАБОТЕ о людях (по его словам) можно говорить. Дойдет до того, что у нашего премьера от народного возмущения будет только один выход – «куля в лоб». Реформы Яценюка – это терроризм против собственного народа.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here