Головна Політакценти Надія Хоптян розказала “страшну історію” про себе і Мостового – відео

Надія Хоптян розказала “страшну історію” про себе і Мостового – відео

1891042_747105398662876_504212327_nВ суботу,дружина губернатора Тернопільщини  Надія Хоптян виступила на розкольницькому зїзді первинних організацій Партії регіонів.Про її старшні історії навіть написав у своєму Фейсбук Олег Царьов – пишучи про губернаторську дружину як про просту вчительку, і не підозрюючи що не так все просто і маєток і посада і чоловік хоч і двічі з недовірою але керівник найвищого рангу.

Яскрава і страшна картина того, що творять євроінтегратори і майданні радикали в тих областях, де їм вдалося частково взяти владу –  цієї жінки з Тернопільської області. Надія Ковтян (ред. очевидно Олег Царьов веде мову про Надію Хоптян – дружину двічі з недовірою голови Тернопільської ОДА) виступила на з’їзді Українського фронту і чистою українською мовою розповіла про те, як залякують і тероризують людей на Заході України послідовники Бандери і Шухевича – пише у Фейсбук Олег Царьов.

«Ми дійсно натхненно і впевнено приїхали до вас. Ми нічого не боїмось! В нашій області – мільйон людей, а на майдаНІ – кілька десятків тисяч. Радикали забороняють думати і говорити. Заборонили КПУ і Партію регіонів. Але хто вони такі? Адже закон передбачає свободу слова і поглядів. Так було і так буде.

Вони самі бояться. І тому можуть лише виливати бруд і жовч. І коли сьогодні Віктор Федорович говорить про усіх людей, у тому числі тих, хто стоїть на Майдані, він звертається як батько, як людина, яка відповідає за кожну провину кожного з нас.

Колись моя мама говорила: “Розумного жаль, а дурного – двічі”. І це правда. Тому що ті люди, які стоять на майдані, не думають що роблять. Хочу сказати, що ті “стовпи ганьби” і коридори ганьби сьогодні дійсно є в Тернопільській області. Сьогодні державні службовці, люди, що працюють в медицині (тут Надія Андріївна подумала про Руслана Мостового), освіті, дійсно залякані. Погрожують їм, їх дітям і батькам.Тиснуть на найбільш болюче, що є у кожної людини.

Те, що твориться на майдані – протизаконно. Коли ці політики закликають до партизанської війни – про що можна говорити? Можу лише поспівчувати і подякувати Олегу Царьову, який на телебаченні разом з Ганною Герман найактивніше відстоює позицію нашої партії. І Віктору Федоровичу, і усім, хто серцем і душею прагне жити у вільній, прекрасній Україні.

Шановні харківчани! Як і казав ваш мер, ми запрошуємо усіх вас до нас, щоб допомогти вивести оту нечисть, повернути усе на законний чин.

Але при всьому тому Тернопільщина – духовний центр країни, область з великою культурою. Люди у нас люблять волю і життя, вони добрі і працьовиті!»- сказала у своїй промові Надія Хоптян.

Примітка редакцї:

За останні два роки Валентин Хоптян записав у ряди Партії регіонів всіх кого було можливо хоч чимось притиснути, службовців – бюджетників, її чисельність клала 18 тисяч членів (такаприблизно і підтримка в області), а це становить всього 1,8% населення області.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here