Головна Політакценти Надія Хоптян допустилася фатальної політичної помилки у Харкові

Надія Хоптян допустилася фатальної політичної помилки у Харкові

1891042_747105398662876_504212327_nВ Партії регіонів негативно коментують «харківський з’їзд», який відбувся на минулих вихідних і на якому відзначилося п’ятеро предствників Тернопільщини,  зокрема і дружина голови Тернопільської ОДА Надія Хоптян.

Негативна реакція Банкової на так званий харківський з’їзд первинних осередків Партії регіонів лише підтвердила той факт, що правляча владна вертикаль тріщить по всіх швах. Лідер парламентської фракції «регіоналів» Олександр Єфремов заявив, що пропозиції, які домінували на цьому заході, не обговорювалися у фракції, а є точкою зору «окремих депутатів». Перш за все мова велася про ідею федералізації України, яка домінувала на з’їзді в Харкові. Представник президента в Верховній Раді Юрій Мірошниченко взагалі констатував: «Трагічні наслідки федералізації ми можемо спостерігати на прикладах Київської Русі в XII-XIII століттях і козацької держави в ХVII столітті. Тільки унітарна форма державного устрою дозволить Україні зберегти надбання багатьох поколінь попередників і забезпечить розвиток громадянського суспільства» – цитує Еспресо ТВ

Остаточно стало зрозуміло, що Банкова не організовувала і не контролювала харківський з’їзд, коли губернатор Донеччини – базової для Партії регіонів області – Андрій Шишацький визнав, що в цьому заході взяли участь за власної ініціативи лише близько 30 представників від Донецької області, але ні місцева влада, ні обласна партійна організація «регіоналів», якою він віднедавна керує, не збираються створювати структури ВГС «Український фронт», який було проголошено в Харкові.

А дружина губернатора Хоптяна – голова густинської районної організації Партії регіонів, і далі тішиться і пишається, що зуміла поспілкуватися з Добкіним і напевно не розуміє, що відвідала розкольницький з’їзд. Залишається питання, як буде “віддячувати” Адміністрація Президента учасникам “шабашу”?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here