Головна Політакценти Надал посадив на колеса рупор міськради

Надал посадив на колеса рупор міськради

Тільки їй потрібна Свобода....
Тільки їй потрібна Свобода….

Міський голова Тернополя Сергій Надал розпорядився закріпити службові автомобілі за своїм заступником Іваном Хімейчуком та прес-секретарем Катериною Калуш.

Закріпити службовий автомобіль Opel-Omega державний номер ВО 00 70 АА за заступником міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Хімейчуком І.С. та водієм управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій Вуєчком В.Б. та автомобіль Dacia-Logan державний номер ВО 6179 АК за начальником відділу зв’язків з громадськістю та засобами масової інформації Калуш К.В. та водієм управління матеріального забезпечення та інформаційних технологій Яворським А.Є. з видачею подорожніх листів. Ліміт використання пального встановити відповідно до розпорядження міського голови від 13.01.2015р. № 6 «Про ліміт використання пального на 2015 рік»” — йдеться у Розпорядженні міського голови.

Саме ці люди є активними учасниками передвиборчого штабу Сергія Віталійовича і саме зараз цим людям потрібна “мобільність” за рахунок коштів громади.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here