Головна Політакценти Надал не зміг «подарувати» Вонсу антикорупційні заклики

Надал не зміг «подарувати» Вонсу антикорупційні заклики

33_nІсторія про те, як міська рада зухвало відібрала у Центру Антикорупції рекламні площини, отримала своє продовження. Цього разу в мерії образилися так сильно, що аж подали до суду.

Виявляється, в міській раді не змогли «пережити» звернення Ігоря Вонса до тернополян, в якому він закликав громаду до активності та контролю над процесами, що відбуваються в місті.

В мерії, мабуть, вважають себе «білими та пухнастими», а от Ігор Вонс дуже вже каламуть їм воду. В іншому випадку не було б такої гострої реакції на цілком очевидні факти. Тому що затримання заступника мера, а також і його однопартійця за підозрами в корупції, а полісмена-муніципала в наркоторгівлі лише протягом трьох останніх місяців об’єктивно заперечити не можна. Як кажуть: «один раз – це випадковість, два – збіг, а три – вже система»…

Цікаво, що за даними останніх соціологічних досліджень, корупцію та хабарництво місцевих чиновників майже 44% опитаних тернополян вважають однією з найгостріших проблем міста. Очевидно, в такому разі, за логікою мерії, позов міг би отримати кожен другий.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here