Головна Політакценти Надал домовився з Садовим про спільний похід на вибори

Надал домовився з Садовим про спільний похід на вибори

nadal sadovyПро те, що в Тернополі політичний проект “Самопоміч” напряму пов’язаний з діючим мером-свободівцем Сергієм Надалом, говорять як політики, так і експерти з журналістами.

На це також опосередковано вказують і факти, які ні в команді Надала, ні в команді Садового не можуть (чи не хочуть) спростовувати.

Представники Самопомочі працюють в структурах, що підпорядковані міському голові. Ігор Шушкевич працював у КП “Загребелля”, а зараз керує міським стадіоном. Андрій Грицишин дотичний до діяльності ФК “Тернопіль” (футбольний клуб, який С. Надалу дістався у спадок від Р. Заставного, але саме при керівництві Грицишина був помічений у договірних скандалах).

Олег Нитка залежний від міської влади у діяльності свого дітища “Вуличного радіо”, яке транслюється на міських зупинках та використовує інфраструктуру міста.

Рекламні площі, якими володіють хлопці з Самопомочі, розміщені на турнікетах вздовж доріг, за які теж відповідає міська влада та надає відвовідні дозволи. Виносні рекламні щити також не можуть самі по собі зявитися на вулицях, якщо це не узгоджено в міським головою.

А. Грицишин та О. Нитка неодноразово хвалилися, що після придбання С. Надалом частини телеканалу ІНТБ, саме їм доручено представляти нового власника в стосунках с іншими власниками та керівництвом і колективом телеканалу.

В команді С. Надала не заперечують, що той активно спілкується з мером Львова А. Садовим під надуманими причинами, ніби-то в питаннях діяльності Асоціації міст України. Адже після обрання її голови В. Гройсмана спікером Парламенту, А. Садовий на правах заступника дотичний до виконавчої роботи Асоціації.

За інформацією від наближених до Надала людей вдалося дізнатися, що обидві команди дійшли згоди в питанні поділу сфер впливу на майбутніх місцевих виборах.

Самопоміч, яка має низку бажаючих кандидатів поборотися за посаду міського голови, але жодного, хто би реально міг виграти та не зганьбитися перед наступними місцевими виборами у 2017 році, вирішила таки зробити ставку на Сергія Надала.

Таким чином, вони візьмуть участь у поділі владного пирога, але не нестимуть персональної відповідальності і в потрібний момент перед наступними виборами завжди все зможуть всі прорахунки “списати” на Надала.

Для успішних торгів потрібно наростити політичну вагу та додати відповідних аргументів.

Головним тараном має виступити діючий нардеп від Тернополя, новоспечений голова обласної “Самопомочі” Тарас Пастух.

Будучи технічним кандидатом Сергія Надала, Тарас Пастух акумулюватиме довкола себе голоси прихильників Самопомочі, відтягуючи їх він інших конкурентів пана Надала.

Програти вибори Пастуху не страшно. По-перше, йому і не потрібно вигравати, щоб не заплямити ні себе, ні свою нову політичну силу перед значно важливішими виборами 2017 року, а по-друге, він нічим не ризикує, адже мандат народного обранця залишиться в нього і після місцевих виборів.

Результатом такого “договорняка” має стати присутність представників Самопомочі в міській раді і для цього вони зі Свободою узгодять кандидатів по округах, а ставку на мера робитимуть на Сергія Надала.

Зрештою, кожен отримає своє: Сергій Надал бажану посаду та відтермінування відповідальності за зроблене у попередні роки, а Самопоміч присутність у владі та набуття досвіду.

Тернопільські новини

3 КОМЕНТАРІ

  1. Тепер зрозуміло звідки ноги ростуть в цих садонемічів – їх хресний батько злодій НАДАЛ!

  2. З цього висновок- Надал хоче і далі наживатися за рахунок держави. Коли вже наїсться?

  3. Садопоміч – це прототип вмираючої Свободи. там одні і ті ж “герої”, тому від зміни назви нічого не міняється…

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here